IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Google повідомив про масштабне оновлення Chrome

 • Джерело: slovoidilo.ua.  → Ключові теги: Google Chrome, ІТ

  Компанія Google випустила ювілейне оновлення браузера Chrome. Воно з’явилося на честь його десятиліття.

  1271_google-chrome-868325.jpg (13.65 Kb)


  Оновлення включило кардинальні зміни інтерфейсу, а також низку функціональних нововведень.

  Зокрема, дизайн був перероблений згідно з концепцією Material Design, запущеною компанією в 2014 році. Браузер виглядає свіжо і сучасно: візуально більш помітні значки, дороблено меню та інші елементи інтерфейсу.

  Що стосується функціоналу, то був доопрацьований менеджер паролів, який тепер точніше працює на різних сайтах. Браузер також навчився генерувати безпечні паролі.

  Пошуковий рядок Пошуку видає тепер більше інформації і немає необхідності відкривати сторінку. За її допомогою також можна шукати конктретні вкладки, якщо браузер перевантажений.

  Також користувач може створювати ярлики для доступу до різних веб-сайтів на сторінці нової вкладки і задавати фонові зображення.

  Оновлення Chrome 69 випущено для Windows, Linux, Mac, Android і iOS. Воно почало поширюватися з сьогоднішнього дня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми