IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Інтернет і телефонія для бізнесу разом: переваги послуги від Укртелеком

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Інтернет, телефонія

  Як заощадити на зв’язку, підвищити ефективність та швидкість роботи? Для малого та середнього бізнесу найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні Укртелеком пропонує просте та універсальне рішення – швидкісний інтернет та телефонія разом. Не потрібно прокладати окремі мережі, аби спілкуватися по телефону та мати доступ до всесвітньої павутини. Інтернет для офісу можна підключити по вже існуючій телефонній мережі за технологією VDSL або ADSL.  Особливості послуги

  Технологія АDSL та її новітня версія VDSL є ідеальним економічним рішенням для невеличких компаній, окремих офісів або домашнього використання. Швидкість при передачі даних може складати до 50 Мбіт/с. Для підключення клієнту знадобиться лише одна лінія, по якій одночасно здійснюється телефонія та доступ до Інтернету. Це ніяк не впливає на якість зв’язку та швидкість. Технологія ADSL використовує частотний діапазон, який не призначений для телефонних дзвінків, тому дані передаються одночасно з веденням телефонних розмов. Результат – значна економія на дзвінках та додатковому обладнанні для інтернету.

  Переваги послуги від Укртелеком:

  1. Стабільне та надійне з’єднання. Компанія Укртелеком – найбільший оператор зв’язку в Україні, який має широке покриття та присутність у всіх регіонах країни. Інформація про знаходження сервісних центрів, а також деталі обслуговування доступні на сайті компанії b2b.ukrtelecom.ua.
  2. Гарантія. Щоб підключити клієнта до мережі Інтернет за новітньою технологією, спеціалісти Укртелекому спочатку проводять тестування існуючої абонентської телефонної мережі. Про технічні можливості клієнту повідомляється на етапі підключення та обговорюється обраний тарифний план. Таким чином уникають непорозумінь стосовно реальної швидкості та підключеного тарифу.
  3. Фінансові вигоди. Кожний клієнт отримує Wi-Fi-роутер за 1 грн.
  4. Легко підключити. Замовити послугу можна в один клік на сайті компанії або за єдиним номером контакт-центру 0-800-500-227.

  Інтернет та телефонія для офісу за вигідними цінами

  Укртелеком має кілька тарифних планів з різним наповненням. Кожний клієнт може обрати ту пропозицію, яка задовільнить його потреби та оптимізує витрати на зв'язок.

  Тарифи:

  • офіс «Легкий» - до 6 Мбіт/с;
  • офіс «Ультра» - до 24 Мбіт/с;
  • офіс «Ультра+» - до 50 Мбіт/с.

  Деталі підключення та вартість послуг можна дізнатися на офіційній сторінці провайдера – b2b.ukrtelecom.ua/sbservices/internet-i-telefoniya-dlya-biznesa-42.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Xiaomi анонсував появу телефону для Xiaomi анонсував появу телефону для "мажорів"
Китайський виробник Xiaomi почав продаж свого найпотужнішого смартфону Mi Mix 3 у форм-факторі слайдера.
Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми