IT технології та телекомунікації, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на стаціонарний телефон різко зростуть

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Укртелеком

  Укртелеком підвищить вартість послуг на фіксований телефонний зв'язок. Це відбудеться в 2 етапи.

  8369_29_main_new_1509094336.jpg (83.28 Kb)


  Таке рішення прийняла Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації.

  "Комісія прийняла рішення про затвердження граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання таким, що втратив силу рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017-го №606", - йдеться в повідомленні.

  Директор департаменту корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов зазначив, що зараз пропозицію за тарифами передали на остаточне затвердження до Міністерства юстиції.

  "Після затвердження та публікації тарифи наберуть чинності", - повідомив він.

  Зміни передбачають, що з листопада поточного року на 17% зросте тариф для населення в місті - від 3-7 грн, а в селах - на 18,8% (3-7 грн). З початку 2019-го - для населення та юридичних осіб у містах підвищення складе 9% - від 2 до 5 грн, для сільських юридичних осіб - 12% (3-6 грн), для бюджетних установ - 14,7% (3-7 грн), для сільського населення тариф підвищиться на 18,7% (4-9 грн) залежно від типу підключення: окрема лінія, спарена, погодинної або без погодинної тарифікації тощо.

  За словами Шуранова, востаннє граничні тарифи змінювалися восени 2017-го: "Вони базувалися на собівартості послуг ІV кварталу 2016-го. З огляду на зміни витрат на утримання й обслуговування мереж 2017-го і 2018-го, зокрема, значного зростання розміру мінімальної заробітної плати, цін на енергоносії, компанія змушена була звернутися до НКРЗІ з проханням про перегляд граничних тарифів на фіксовану телефонію".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми