IT технології та телекомунікації, Новини Автор: admin Друкувати

Головні інтернет-тренди 2018 року

 • Джерело: businessua.com.

  Інтернет впевнено завойовує світ і щодня його вплив стає усе більшим. Тож керівникам фірм варто знати, що відбувається в мережі. Ми виділили кілька основних тенденцій, які будуть актуальними прямо зараз та у найближчому майбутньому. Тож почнемо:

  trendy-internet-marketinga-1024x652.png (176.89 Kb)


  1. Падіння пошуковиків. Пошукові системи вже не є єдиним способом отримання необхідної інформації. Ні, не подумайте, ними досі користується майже кожен, але просто рідше. Навіть Google фіксує регулярне зменшення відвідуваності головного сервісу, а тому активно розвиває дочірні проекти. Як наслідок, просунути свій продукт онлайн може бути вкрай складно і затратно у фінансовому плані. Тож рекомендуємо звернутись до професіоналів із розкрутки сайтів https://webakula.ua/service/seo/. Усі клієнти отримують там індивідуальний підхід з гарантією результату.

  2. Підйом соціальних мереж. Люди постійно час сидять в Facebook, Twitter та Instagram, де і шукають потрібну інформацію. При чому у більшості випадків знаходять вони таки її завдяки знайомим, усіляким підпискам чи сторіз знаменитостей. Тож не дивно, що компанії хочуть отримати й собі шмат великого пирога. Станом на сьогодні пости в соцмережах ефективніші за традиційні методи реклами, особливо якщо їх правильно піднести. Близько 60% споживачів заявили, що вони купують товари в інтернеті після того, як побачили інформацію через акаунт однією з соціальних мереж.

  3. Розвиток мобільного сегменту. Лише кілька років тому в Україні був виключно мобільний 2G-інтернет, котрий аж ніяк не покриває сучасні потреби. А 2018 року всі мобільні оператори заявили про максимальне розширення покриття 4G, тобто інтернету четвертого покоління. Із розвитком смартфонів користуватись таким інтернетом подекуди навіть зручніше, ніж звичайним. І він єдиний серед конкурентів демонструє зростання за кількістю витраченого часу в середньому на день. Тож сайтам варто якомога прискіпливіше розвивати мобільні версії, а також вкладатись в рекламу у відповідному секторі.

  4. Онлайн-персоналізація. Найкраще реклама діє з тими, хто зацікавлений у товарах компанії. Це вам скаже будь-який маркетолог. А де легше знайти ідеальних клієнтів, як не в інтернеті. Звужуєте коло за місцем проживання, статтю, інтересами, віком тощо і вуаля. Через месенджери та передплати робити це стає дедалі легше. Будуть розвиватись і голосові повідомлення, які теж ідентифікують нас у великому потоці. Такий він технологічний прогрес.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми