IT технології та телекомунікації, Новини Автор: admin Друкувати

Головні інтернет-тренди 2018 року

 • Джерело: businessua.com.

  Інтернет впевнено завойовує світ і щодня його вплив стає усе більшим. Тож керівникам фірм варто знати, що відбувається в мережі. Ми виділили кілька основних тенденцій, які будуть актуальними прямо зараз та у найближчому майбутньому. Тож почнемо:

  trendy-internet-marketinga-1024x652.png (176.89 Kb)


  1. Падіння пошуковиків. Пошукові системи вже не є єдиним способом отримання необхідної інформації. Ні, не подумайте, ними досі користується майже кожен, але просто рідше. Навіть Google фіксує регулярне зменшення відвідуваності головного сервісу, а тому активно розвиває дочірні проекти. Як наслідок, просунути свій продукт онлайн може бути вкрай складно і затратно у фінансовому плані. Тож рекомендуємо звернутись до професіоналів із розкрутки сайтів https://webakula.ua/service/seo/. Усі клієнти отримують там індивідуальний підхід з гарантією результату.

  2. Підйом соціальних мереж. Люди постійно час сидять в Facebook, Twitter та Instagram, де і шукають потрібну інформацію. При чому у більшості випадків знаходять вони таки її завдяки знайомим, усіляким підпискам чи сторіз знаменитостей. Тож не дивно, що компанії хочуть отримати й собі шмат великого пирога. Станом на сьогодні пости в соцмережах ефективніші за традиційні методи реклами, особливо якщо їх правильно піднести. Близько 60% споживачів заявили, що вони купують товари в інтернеті після того, як побачили інформацію через акаунт однією з соціальних мереж.

  3. Розвиток мобільного сегменту. Лише кілька років тому в Україні був виключно мобільний 2G-інтернет, котрий аж ніяк не покриває сучасні потреби. А 2018 року всі мобільні оператори заявили про максимальне розширення покриття 4G, тобто інтернету четвертого покоління. Із розвитком смартфонів користуватись таким інтернетом подекуди навіть зручніше, ніж звичайним. І він єдиний серед конкурентів демонструє зростання за кількістю витраченого часу в середньому на день. Тож сайтам варто якомога прискіпливіше розвивати мобільні версії, а також вкладатись в рекламу у відповідному секторі.

  4. Онлайн-персоналізація. Найкраще реклама діє з тими, хто зацікавлений у товарах компанії. Це вам скаже будь-який маркетолог. А де легше знайти ідеальних клієнтів, як не в інтернеті. Звужуєте коло за місцем проживання, статтю, інтересами, віком тощо і вуаля. Через месенджери та передплати робити це стає дедалі легше. Будуть розвиватись і голосові повідомлення, які теж ідентифікують нас у великому потоці. Такий він технологічний прогрес.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми