IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Українські ІТшники вийшли на новий рівень у світі

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Комп'ютерні послуги в поточному році склали більше 20% від усіх експортованих послуг. Найчастіше українські розробники співпрацювали з США, Великобританією, Німеччиною, Канадою та Ізраїлем.

  86_blogery.jpg (47.3 Kb)


  У першому півріччі 2018 року в Україні послуги в сфері інформаційних технологій стали другою найбільшою галуззю з експорту послуг - більше 20% всіх експортованих послуг.

  Про це повідомляє дослідження Асоціації IT Ukraine і Офісу ефективного регулювання (BRDO).

  У дослідженні зокрема, аналізувалися сплачені податки і витрати IT-компаній, а також визначено кадровий капітал індустрії. За отриманими від Державної фіскальної служби даними, сума сплачених IT-компаніями податків в 2014-2017 роках щорічно зростала на 27% і зараз досягла 4,1 млрд гривень. У 2018 році ця тенденція зберігається. Також значна кількість IT-фахівців співпрацюють з компаніями за контрактом в якості фізичних осіб-підприємців і самостійно сплачують єдиний податок. Обсяг його надходжень ріс в середньому на 58,8% протягом 2013-2017 років і склав 3,2 млрд гривень в 2017 році. Відповідно до проведеного в рамках дослідження з опитуванням, оплата послуг фахівців - це 80-85% витрат компаній.

  Значна частина податків, пов'язаних з витратами на оплату послуг, пояснюється великим доходом представників галузі в порівнянні з іншими сферами. Зокрема, за даними опитування, в 2017 році дохід співробітників, які перебувають у трудових відносинах з компаніями, перевищував середню зарплату в 7 разів, а дохід ФОП - в 7,8 рази. Також стрімко зростає значимість IT-послуг в структурі українського експорту. Так, у 2017 році комп'ютерні послуги зайняли 3-е місце серед експорту послуг з України, а за результатами першого півріччя 2018 року обігнали трубопровідний транспорт і стали другою найбільшою галуззю з експорту послуг - більше 20% всіх експортованих послуг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми