IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Sony обвалились продажі смартфонів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Sony, ІТ

  Sony відзвітувала за другий квартал 2018 фінансового року (липень-вересень). В цілому звітність прекрасна: прибуток зростає, причому як в цілому (на 17% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року), так і в більшості підрозділів окремо.

  6554_1023546.jpg (11.2 Kb)

  Так, прибуток Game & Network Services зріс на 65%, а Pictures (кінематограф) – на 205%.

  У всій корпорації є лише один збитковий підрозділ – Mobile Communications.

  За три місяці збитки Sony від смартфонів і розумних пристроїв склали 29,8 млрд ієн (на +1092% більше, ніж за аналогічний період 2017 року).

  Для порівняння, загальний прибуток всієї Sony – 239,5 млрд єн. При цьому загальні продажі смартфонів Sony протягом трьох місяців склали 1,6 млн штук (близько 0,5% від ринку) – це антирекорд за весь час існування лінійки Xperia (без урахування моделей X1, X2 і X5 Pureness) і всього 13% від кращого результату японської компанії, зафіксованого в четвертому кварталі 2014 календарного року.

  Падіння продажів Sony фіксує практично на всіх ринках, де присутні: Європа, Латинська Америка, Близький Схід і навіть Японія. Щоб хоч якось згладити це падіння, Sony має намір скорочувати витрати – тобто продовжувати закривати локальні офіси в країнах, де продажі зовсім малі, і скорочувати асортимент.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми