IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Sony обвалились продажі смартфонів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Sony, ІТ

  Sony відзвітувала за другий квартал 2018 фінансового року (липень-вересень). В цілому звітність прекрасна: прибуток зростає, причому як в цілому (на 17% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року), так і в більшості підрозділів окремо.

  6554_1023546.jpg (11.2 Kb)


  Так, прибуток Game & Network Services зріс на 65%, а Pictures (кінематограф) – на 205%.

  У всій корпорації є лише один збитковий підрозділ – Mobile Communications.

  За три місяці збитки Sony від смартфонів і розумних пристроїв склали 29,8 млрд ієн (на +1092% більше, ніж за аналогічний період 2017 року).

  Для порівняння, загальний прибуток всієї Sony – 239,5 млрд єн. При цьому загальні продажі смартфонів Sony протягом трьох місяців склали 1,6 млн штук (близько 0,5% від ринку) – це антирекорд за весь час існування лінійки Xperia (без урахування моделей X1, X2 і X5 Pureness) і всього 13% від кращого результату японської компанії, зафіксованого в четвертому кварталі 2014 календарного року.

  Падіння продажів Sony фіксує практично на всіх ринках, де присутні: Європа, Латинська Америка, Близький Схід і навіть Японія. Щоб хоч якось згладити це падіння, Sony має намір скорочувати витрати – тобто продовжувати закривати локальні офіси в країнах, де продажі зовсім малі, і скорочувати асортимент.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми