IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Мобільні оператори вже знають, як більше "доїти" українців

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: мобільні оператори, ІТ, тарифи

  З переходом на 28-ми денні тарифи мобільні оператори в Україні стали заробляти більше.

  4051_40_main.jpeg (34.22 Kb)


  Практично всі оператори в Україні перейшли на новий тариф - тепер українці платять не за місяць, а за 28 днів.

  За допомогою такої тарифікації оператори мобільного зв'язку стали заробляти набагато більше. Наприклад, Київстар в липні-вересні отримав середній чек більше на 5 гривень, а в мережі Lifecell середній дохід збільшився на 4 гривні. Вони пояснюють такі суми не новим тарифом, а переходом на 3G і 4G інтернет. Як же зросли доходи після введення нового терміна дії тарифу?

  Наприклад, в мережі Київстар дохід зріс на 14% в порівнянні з минулим кварталом, це до 4,9 млрд грн. Середній чек також виріс на 14,3% до 57 гривень. Відбулося таке зростання саме за липень-вересень після введення нового терміна. Якщо перерахувати доходи, то 2-3% в реальних грошах - це 92-139 млн грн.

  "Не всі ж тарифи були переведені в такий режим, відповідно, максимально 2-3% це додало до доходу", - зазначає Олена Мініч, віце-прем'єр-міністра з питань цифрової економіки. Мобільний інтернет також вплинув на заробітки Київстар. Прибуток від його використання підвищилася на 82% до 2 млрд гривень. Це практично половина від квартального доходу послуг мобільних операторів.

  Якщо порівнювати цифри з Lifecell, то середній чек і там підвищився на 17,7% до 59 гривень. Хоча помітних підвищень тарифів не було. На думку Олени Манич на такий дохід вплинула "чистка душ", тобто відключення тих сім-карт, які не використовуються.

  Олена Манич зазначила, що інтернет значно вплинув на заробітки, хоча при такому ж мінімальному відсотку вони повинні були скласти тільки 27-41 млн грн. "Зміна підходу до тарифікації також вплинуло на середній чек, але це не було основним фактором впливу", - заявляють в компанії Lifecell. Як результат, АМКУ розпочав розслідування потреби і обгрунтованості переходу на 28мі денні тарифи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми