IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Мобільні оператори вже знають, як більше "доїти" українців

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: мобільні оператори, ІТ, тарифи

  З переходом на 28-ми денні тарифи мобільні оператори в Україні стали заробляти більше.

  4051_40_main.jpeg (34.22 Kb)


  Практично всі оператори в Україні перейшли на новий тариф - тепер українці платять не за місяць, а за 28 днів.

  За допомогою такої тарифікації оператори мобільного зв'язку стали заробляти набагато більше. Наприклад, Київстар в липні-вересні отримав середній чек більше на 5 гривень, а в мережі Lifecell середній дохід збільшився на 4 гривні. Вони пояснюють такі суми не новим тарифом, а переходом на 3G і 4G інтернет. Як же зросли доходи після введення нового терміна дії тарифу?

  Наприклад, в мережі Київстар дохід зріс на 14% в порівнянні з минулим кварталом, це до 4,9 млрд грн. Середній чек також виріс на 14,3% до 57 гривень. Відбулося таке зростання саме за липень-вересень після введення нового терміна. Якщо перерахувати доходи, то 2-3% в реальних грошах - це 92-139 млн грн.

  "Не всі ж тарифи були переведені в такий режим, відповідно, максимально 2-3% це додало до доходу", - зазначає Олена Мініч, віце-прем'єр-міністра з питань цифрової економіки. Мобільний інтернет також вплинув на заробітки Київстар. Прибуток від його використання підвищилася на 82% до 2 млрд гривень. Це практично половина від квартального доходу послуг мобільних операторів.

  Якщо порівнювати цифри з Lifecell, то середній чек і там підвищився на 17,7% до 59 гривень. Хоча помітних підвищень тарифів не було. На думку Олени Манич на такий дохід вплинула "чистка душ", тобто відключення тих сім-карт, які не використовуються.

  Олена Манич зазначила, що інтернет значно вплинув на заробітки, хоча при такому ж мінімальному відсотку вони повинні були скласти тільки 27-41 млн грн. "Зміна підходу до тарифікації також вплинуло на середній чек, але це не було основним фактором впливу", - заявляють в компанії Lifecell. Як результат, АМКУ розпочав розслідування потреби і обгрунтованості переходу на 28мі денні тарифи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми