IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Ахметов займеться сільським інтернетом

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Ахметов

  ПАТ "Укртелеком" оцінює витрати на створення мережі для територіальних громад до мережі інтернет в 5 млрд грн. Половину з цієї суми - 2,3 млрд грн - має профінансувати держава.

  3271_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  Про це повідомив гендиректор "Укртелекому" Юрій Курмаз.

  Глава компанії відзначив, що "Укртелеком" пропонує кластерний підхід до інтернетизації сіл, коли волоконно-оптична лінія зв'язку проходить через населені пункти послідовно, що знижує вартість витрат на побудову мережі на 30%.

  "А це близько 1,5 млрд грн додаткових завтра. Зараз ми оцінюємо проект в 5 мільярдів які за нашими оцінками необхідно інвестувати в пропорції 2,3 млрд держава і 2,7 млрд" Укртелеком "для забезпечення інтернетом 7,7 тисячі населених пунктів і збільшення охоплення інтернетом сільського населення з 46% до 85% уже в 2020 році ", - розповів Курмаз.

  В "Укртелекомі" відзначають, що не отримували з боку влади жодної інформації про заплановані заходи щодо інтернетизації сіл.

  "Нам не надходило ніяких пропозицій по обговоренню проекту по інтернетизації сіл. Якщо така пропозиція з боку держави надійде - ми обов'язково візьмемо участь в будь-якому обговоренні", - підкреслив Курмаз.

  Топ-менеджер також підкреслив, що "Укртелеком" є присутнім в 11 тис. Населених пунктів, при цьому в 2,2 тис. З них надає послуги підключення до мережі інтернет.

  "Нам простіше і швидше добудувати останню милю, ніж іншим - створювати все з нуля", - зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми