IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

В Україні дозволять переносити мобільні номери

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: ІТ, мобільні оператори

  Послуга перенесення абонентських номерів мобільних операторів запрацює, як і визначено законодавством, з 1 травня 2019 року.

  5465_mobilni-operatory.jpg (46.51 Kb)

  Про це заявив виконавчий директор ДП “Український державний центр радіочастот” Вадим Гулько.

  “Всі оператори проявляють велику активність в підключенні до цієї послуги. Якщо говорити про нашу ділянку роботи – це про центральну базу даних, то на сьогодні все обладнання закуплено, програмне забезпечення теж закуплено. Зараз йде підлаштовування програмного забезпечення під Україну і наші вимоги”, – зазначив Гулько.

  Крім того, зазначили в УДЦР, до впровадження послуги належить пройти ще один важливий етап – створення системи захисту і переведення всіх персональних даних у коди.

  До 1 лютого всі мобільні оператори зобов’язані створити локальні бази даних і підключити їх до загальної, яку буде вести УДЦР. Однак, як уточнюють в УДЦР, наповнення самої бази даних залежатиме від популярності послуги в Україні.

  Старту послуги також передуватиме тримісячне тестування.

  Як відзначають в УДЦР, популярність самої послуги передбачити важко, оскільки у світі є країни, де послугою перенесення абонентських номерів скористалося менш ніж 1% населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми