IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

В Україні дозволять переносити мобільні номери

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: ІТ, мобільні оператори

  Послуга перенесення абонентських номерів мобільних операторів запрацює, як і визначено законодавством, з 1 травня 2019 року.

  5465_mobilni-operatory.jpg (46.51 Kb)


  Про це заявив виконавчий директор ДП “Український державний центр радіочастот” Вадим Гулько.

  “Всі оператори проявляють велику активність в підключенні до цієї послуги. Якщо говорити про нашу ділянку роботи – це про центральну базу даних, то на сьогодні все обладнання закуплено, програмне забезпечення теж закуплено. Зараз йде підлаштовування програмного забезпечення під Україну і наші вимоги”, – зазначив Гулько.

  Крім того, зазначили в УДЦР, до впровадження послуги належить пройти ще один важливий етап – створення системи захисту і переведення всіх персональних даних у коди.

  До 1 лютого всі мобільні оператори зобов’язані створити локальні бази даних і підключити їх до загальної, яку буде вести УДЦР. Однак, як уточнюють в УДЦР, наповнення самої бази даних залежатиме від популярності послуги в Україні.

  Старту послуги також передуватиме тримісячне тестування.

  Як відзначають в УДЦР, популярність самої послуги передбачити важко, оскільки у світі є країни, де послугою перенесення абонентських номерів скористалося менш ніж 1% населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми