IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Як в Україні переноситимуть мобільні номери між операторами

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: мобільні оператори, ІТ

  Мобільний оператор “Київстар” повідомив, що готовий до запровадження послуги з перенесення номера між операторами мобільного зв’язку. Але попередив, що ця послуга буде доступна для абонентів лише після належної реєстрації.

  64_kyivstarnew.png (103.6 Kb)

  Про це йдеться на сайті компанії.

  “З 1 травня 2019 року в мережі Київстар стане доступною послуга перенесення мобільних номерів (MNP). Зверніть увагу, що послуга MNP надається абонентам, які відповідним чином зареєструються у свого телеком-оператора”, – йдеться в повідомленні.

  Як відомо, з 13 грудня діє новий Порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, затверджений рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 28 листопада 2017 року №607.

  Під час громадського обговорення проекту цього рішення в НКРЗІ заявляли, що зміни необхідні для запровадження послуги з дистанційної реєстрації абонентів. Також у НКРЗІ стверджували, що згідно з Додатком XVII-3 до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (Правила, що застосовуються до телекомунікаційних послуг) Україна зобов’язалась забезпечити повагу інтересів та прав користувачів, зокрема, шляхом введення права перенесення номера. При цьому, відповідно до міжнародного досвіду, консолідованого у Рекомендаціях СЕРТ ЕСС 12(02) Number Portability – Best Practices, надання права перенесення номера має базуватись на принципах швидко, зрозуміло, надійно та недорого для споживача, а також відбуватися без зайвих юридичних, технічних та практичних перешкод.

  Водночас, після набуття чинності новим Порядком НКРЗІ заявила, що його прийняття обумовлене необхідністю спрощення реєстрації у операторів тих абонентів, які ще й досі не зареєстровані, оскільки їх велика кількість створює підґрунтя для використання сім-карт для вчинення неправомірних дій, у тому числі, шахрайства, пов’язаного із використанням абонентських номерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми