IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Названо основні новації на ринку смартфонів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  2018 рік може стати для ринку смартфонів найневдалішим. У 2018 році вперше зафіксували падіння продажів смартфонів на світовому ринку. Причиною цього є відсутність істотних змін і подолання порогу якості недорогих смартфонів. Купивши апарат за 200 доларів, можна не турбуватися про якість дисплея або продуктивність. Простими словами, користувачі не бачать сенсу в оновленні. Чим же порадує нас 2019 рік? Які фактори підштовхнуть споживачів до купівлі нового смартфону?

  9765_0f9660b92b27b35911f289dad28a2839.jpg (36.96 Kb)


  5G

  Технологія 5G, ймовірно, головна причина, через яку споживачі просто зобов’язані відмовитися від старих апаратів. OnePlus, LG і Samsung вже підтвердили свої бажання щодо запуску 5G-смартфону в 2019 році. Швидкість Інтернету, на перший погляд, несильно впливає на розвиток ринку технологій в цілому, але така думка помилкова. 5G дозволить розробникам серйозніше підійти до розвитку розумного міста, наприклад.

  Гнучкі смартфони

  Samsung вже представила прототип гнучкого Galaxy Flex. У 2019 році Huawei, ZTE та інші компанії планують представити гнучкі пристрої. Вони повинні підштовхнути споживачів, адже мова йде про абсолютно новий форм-фактор.

  Отвори в екрані

  Звичайно, це лише проміжний варіант, у другій половині 2019 року всі смартфони не матимуть отворів, проте такий варіант явно кращий за широкі вирізи.

  Сканери під дисплеєм

  Сканер під дисплеєм вже широко використовується багатьма компаніями. OnePlus випустила 6T, Meizu порадувала виходом 16th. Сканер під дисплеєм отримає Galaxy S10, A10 і безліч інших смартфонів в 2019 році.

  Камера

  Високою продуктивністю в 2019 році не здивувати, а ось хорошою камерою можна! Очевидно, що компанії будуть представляти ще більш дивовижні рішення в цій сфері. Наприклад, Huawei не так давно представила недорогий смартфон з 48-Мп модулем, а LG працює над смартфоном з 16 камерами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми