IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

4G працює з перебоями

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: 4G

  Оператори мобільного зв’язку все ще будують мережу 3G – паралельно з 4G, тому мобільний інтернет працює з перебоями в багатьох населених пунктах.

  1431_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  Про це повідомили в прес-службі операторів “Київстар” і Vodafone.

  Зокрема, в компанії Vodafone повідомили, що почали будувати мережу 4G тільки з березня 2018 року. “За цей час побудували мережу, порівнянну з європейськими країнами. Тільки в Європі на будівництво йшло по 3-4 роки. Сьогодні ми продовжуємо активно будувати 4G і добудовувати 3G. При цьому покрити 4G всю територію країни можливо лише з використанням низьких діапазонів”, – відзначили в компанії.

  За даними компанії, мережею 3G покрито 85% населення України, 4G покриває 24 області і 18 млн населення. “Також важливо розуміти, що 4G не покликаний замінити собою 3G. Це комплементарні технології передачі даних, які існують паралельно і разом забезпечують необхідну ємність мережі для швидкісної передачі даних. 3G забезпечує широке національне покриття, а 4G будується насамперед там, де є висока концентрація трафіку і де 3G-мережа не справляється з навантаженням”, – уточнили в прес-службі Vodafone.

  У компанії “Київстар” зазначили, що поки що забезпечили покриття 4G майже в 4 тисячах населених пунктів України, охопивши таким чином 50% населення країни, втім будівництво мережі триває.

  “Зараз зв’язок 4G доступний майже в 4 тисячах населених пунктів України – і не тільки у великих містах, але і в селах. Це територія, де проживає понад 50% громадян України. Нещодавно “Київстар” включив 4G ще в 196 населених пунктах. Будівництво мережі триває і буде продовжено в новому 2019 році”, – відзначили в компанії.

  Що стосується зв’язку 5G, прес-служба оператора повідомила, що поки що це “питання майбутнього”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми