IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

4G працює з перебоями

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: 4G

  Оператори мобільного зв’язку все ще будують мережу 3G – паралельно з 4G, тому мобільний інтернет працює з перебоями в багатьох населених пунктах.

  1431_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  Про це повідомили в прес-службі операторів “Київстар” і Vodafone.

  Зокрема, в компанії Vodafone повідомили, що почали будувати мережу 4G тільки з березня 2018 року. “За цей час побудували мережу, порівнянну з європейськими країнами. Тільки в Європі на будівництво йшло по 3-4 роки. Сьогодні ми продовжуємо активно будувати 4G і добудовувати 3G. При цьому покрити 4G всю територію країни можливо лише з використанням низьких діапазонів”, – відзначили в компанії.

  За даними компанії, мережею 3G покрито 85% населення України, 4G покриває 24 області і 18 млн населення. “Також важливо розуміти, що 4G не покликаний замінити собою 3G. Це комплементарні технології передачі даних, які існують паралельно і разом забезпечують необхідну ємність мережі для швидкісної передачі даних. 3G забезпечує широке національне покриття, а 4G будується насамперед там, де є висока концентрація трафіку і де 3G-мережа не справляється з навантаженням”, – уточнили в прес-службі Vodafone.

  У компанії “Київстар” зазначили, що поки що забезпечили покриття 4G майже в 4 тисячах населених пунктів України, охопивши таким чином 50% населення країни, втім будівництво мережі триває.

  “Зараз зв’язок 4G доступний майже в 4 тисячах населених пунктів України – і не тільки у великих містах, але і в селах. Це територія, де проживає понад 50% громадян України. Нещодавно “Київстар” включив 4G ще в 196 населених пунктах. Будівництво мережі триває і буде продовжено в новому 2019 році”, – відзначили в компанії.

  Що стосується зв’язку 5G, прес-служба оператора повідомила, що поки що це “питання майбутнього”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми