IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Дуров запланував ліквідацію Telegram

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Дуров

  Доля самого месенджера поки що залишається невизначеною.

  9117_durovteleg.jpg (17.97 Kb)


  Закривається Telegram Messenger LLP, власником якого є Дуров.

  Згідно з даними офіційного ресурсу юридичних осіб Великобританії, документи про ліквідацію підприємства були підписані 18 грудня, але широкій публіці про це стало відомо лише зараз. У своїй заяві Дуров просить припинити реєстрацію Telegram Messenger LLP і виключити компанію з реєстру юридичних осіб Великобританії.

  Експерти схиляються до думки, що Telegram Messenger LLP закривається виключно в рамках реструктуризації бізнесу Дурова. А значить, його ліквідація ніяк не вплине ні на сам бізнес, ні на користувачів месенджера.

  Telegram Messenger LLP була заснована в лютому 2014 року двома іншими компаніями, Telegraph Inc. і Dogged Labs Ltd. Обидві материнські компанії володіють рівними частками бізнесу, і обидві продовжують функціонувати. Самому Дурову належить частка в розмірі понад 75% бізнесу, що, по суті, робить його єдиним і повноправним власником. І якихось причин позбавлятися месенджера у нього немає.

  Останні роки Дуров активно підтримує проект і вкладається в нього.

  Наразі в Telegram зареєстровано понад 200 млн користувачів з усього світу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми