IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Canon: смартфони замінюють класичні фотоапарати

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: ІТ

  За словами генерального директора Canon Фуджіо Мітараі, продажі камер не зростають і через два роки ринок може скоротитися вдвічі.

  8197_1geskinin1.jpg (.33 Kb)


  В інтерв’ю Мітараі заявив про намір Canon перевести свій бізнес на корпоративних клієнтів у відповідь на нерадісну ринкову тенденцію.

  “У нашій компанії кількість продажів камер зменшувалася приблизно на 10% на рік протягом останніх кількох років. Світовий ринок камер зі змінними об’єктивами становить близько 10 мільйонів. Бездзеркальний продукт зростає, але він замінює однолінзові апарати, а не додає до ринку в цілому”, – підкреслив глава Canon.

  За словами Мітараі, смартфони є основною причиною того, що ринок стикається з такими складними умовами.

  “Люди зазвичай знімають за допомогою смартфонів. Ринок цифрових камер буде падати протягом приблизно двох років, але професійні та просунуті любителі використовують від 5 до 6 мільйонів одиниць камер. Врешті, ринок досягне дна”, – пояснив Фуджіо Мітараі.

  Експерти сподівалися, що випуск повнокадрових бездзеркальних камер, таких як Canon EOS R і Nikon Z7, пожвавить ситуацію на ринку. На жаль, як зазначає Мітараі, бездзеркальні камери просто замінюють дзеркальні камери, а не ведуть до зростання.

  З огляду на цю тенденцію, Canon зміщує фокус на камери інших сегментів, включаючи промисловість, відеоспостереження та медичну техніку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми