IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Canon: смартфони замінюють класичні фотоапарати

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: ІТ

  За словами генерального директора Canon Фуджіо Мітараі, продажі камер не зростають і через два роки ринок може скоротитися вдвічі.

  8197_1geskinin1.jpg (.33 Kb)

  В інтерв’ю Мітараі заявив про намір Canon перевести свій бізнес на корпоративних клієнтів у відповідь на нерадісну ринкову тенденцію.

  “У нашій компанії кількість продажів камер зменшувалася приблизно на 10% на рік протягом останніх кількох років. Світовий ринок камер зі змінними об’єктивами становить близько 10 мільйонів. Бездзеркальний продукт зростає, але він замінює однолінзові апарати, а не додає до ринку в цілому”, – підкреслив глава Canon.

  За словами Мітараі, смартфони є основною причиною того, що ринок стикається з такими складними умовами.

  “Люди зазвичай знімають за допомогою смартфонів. Ринок цифрових камер буде падати протягом приблизно двох років, але професійні та просунуті любителі використовують від 5 до 6 мільйонів одиниць камер. Врешті, ринок досягне дна”, – пояснив Фуджіо Мітараі.

  Експерти сподівалися, що випуск повнокадрових бездзеркальних камер, таких як Canon EOS R і Nikon Z7, пожвавить ситуацію на ринку. На жаль, як зазначає Мітараі, бездзеркальні камери просто замінюють дзеркальні камери, а не ведуть до зростання.

  З огляду на цю тенденцію, Canon зміщує фокус на камери інших сегментів, включаючи промисловість, відеоспостереження та медичну техніку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми