IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Skype більше не підтримується Microsoft

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Skype

  Всім користувачам версії Skype 7.4 було запропоновано перейти на Skype 8 або вийти з системи, оскільки «класична» збірка більше не підтримується.

  0671_73_main_new_15017520.jpg (20.51 Kb)

  На екрані не було ніяких інших опцій, крім хіба що можливості дізнатися більше.

  У Редмонді давно планували перехід на новішу версію Skype, проте з точки зору користувачів нова версія суттєво поступається старій. Наприклад, в ній немає функції Split View, яка в восьмий збірці є тільки на Windows 10. Як бути користувачам Windows 7 і Windows 8/8.1 – не ясно.

  Тим же, хто хоче продовжити використовувати Skype Classic, залишається єдиний варіант – завантажити і встановити Skype 7.36.0.101. Така версія вже недоступна на сайті компанії-розробника, її доведеться шукати на сторонніх сайтах.

  Цей крок є ще одним натяком на те, що користувачі Windows 7 змушені будуть перейти на Windows 10 рано чи пізно, і краще це зробити раніше. В середині січня 2020 року Microsoft припинить підтримку старої ОС, що означає відсутність виправлень, а також нових функцій. Користувачам доведеться попрощатися зі Skype і перейти на інші месенджери, благо сьогодні їх більш ніж достатньо. Проблеми виникнуть хіба що у тих, хто використовує його для бізнесу або просто звик і не хоче міняти усталений порядок речей.

  У Microsoft пообіцяли спростити встановлення Windows 10 або оновлення на неї з ранніх версій ОС. Після квітневого оновлення система буде видавати більш зрозумілі описи помилок, а розробники прикладного ПЗ зможуть вбудовувати свої повідомлення для своєчасного оновлення програм. Все це дозволить недосвідченим користувачам безболісно підвищити версію операційної системи, а корпорації з Редмонда – досягти бажаного мільярда активних пристроїв на «десятці».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми