IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Skype більше не підтримується Microsoft

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Skype

  Всім користувачам версії Skype 7.4 було запропоновано перейти на Skype 8 або вийти з системи, оскільки «класична» збірка більше не підтримується.

  0671_73_main_new_15017520.jpg (20.51 Kb)

  На екрані не було ніяких інших опцій, крім хіба що можливості дізнатися більше.

  У Редмонді давно планували перехід на новішу версію Skype, проте з точки зору користувачів нова версія суттєво поступається старій. Наприклад, в ній немає функції Split View, яка в восьмий збірці є тільки на Windows 10. Як бути користувачам Windows 7 і Windows 8/8.1 – не ясно.

  Тим же, хто хоче продовжити використовувати Skype Classic, залишається єдиний варіант – завантажити і встановити Skype 7.36.0.101. Така версія вже недоступна на сайті компанії-розробника, її доведеться шукати на сторонніх сайтах.

  Цей крок є ще одним натяком на те, що користувачі Windows 7 змушені будуть перейти на Windows 10 рано чи пізно, і краще це зробити раніше. В середині січня 2020 року Microsoft припинить підтримку старої ОС, що означає відсутність виправлень, а також нових функцій. Користувачам доведеться попрощатися зі Skype і перейти на інші месенджери, благо сьогодні їх більш ніж достатньо. Проблеми виникнуть хіба що у тих, хто використовує його для бізнесу або просто звик і не хоче міняти усталений порядок речей.

  У Microsoft пообіцяли спростити встановлення Windows 10 або оновлення на неї з ранніх версій ОС. Після квітневого оновлення система буде видавати більш зрозумілі описи помилок, а розробники прикладного ПЗ зможуть вбудовувати свої повідомлення для своєчасного оновлення програм. Все це дозволить недосвідченим користувачам безболісно підвищити версію операційної системи, а корпорації з Редмонда – досягти бажаного мільярда активних пристроїв на «десятці».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми