IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Mozilla Firefox автоматично блокуватиме рекламне відео та аудіо

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Mozilla Firefox, ІТ

  Mozilla оголосила, що Firefox почне автоматично блокувати автоматичне відтворення відео і аудіо на сторінках.

  8306_20180420-mozilla-firefox-icon-logo.jpg (28.07 Kb)


  Ця функція з’явиться в збірці Firefox 66 для настільних комп’ютерів і в оновленні Firefox для Android, обидва з яких заплановані на 19 березня.

  За словами Mozilla, майбутній випуск не дозволить відтворювати аудіо або відео без запиту користувача. Це означає, що потрібно натиснути кнопку відтворення або щось подібне, щоб вміст запустився. В іншому випадку відтворення не почнеться, і користувач зможе без зайвих проблем перемикатися між вкладками, не повертаючись до сторінки, де без попиту запустилося відео або аудіо. Це може бути зручно, але, судячи з усього, така поведінка браузера буде поширюватися і на сайти з потоковим відео на кшталт YouTube і Netflix, до автоматичного відтворення відео на яких користувачі вже давно звикли.

  Користувачі зможуть відмовитися від такого блокування, якщо їх не дратують автоматичні відтворення на сайтах. У рядку URL з’явиться значок, який вказує на те, що автоматичний запуск відео або аудіо заблокований, і при клацанні по ньому відкриється меню, яке дозволить змінювати налаштування. Firefox залишить автоматичне відтворення відео на сайтах, яким користувач раніше надав доступ до своєї камери і мікрофону. Ці служби зазвичай призначені для відеоконференцій, тому має сенс дозволити їм функціонувати без зайвих проблем.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми