IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Bloomberg повідомила про зміни ціни на брендові смартфони

 • Джерело: itc.ua.  → Ключові теги: смартфони, ІТ

  Минулого тижня були представлені різні за конструкцією складні смартфони Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X з гнучкими екранами, які показали, що і $1000 за флагманський смартфон в 2019 році – далеко не межа. Samsung Galaxy Fold має надійти в продаж у квітні за ціною $1980, а Huawei Mate X – в середині року за $2600.

  0412_435b3164aa9d4fcf65c0953f1fdcb44d.jpg (17.04 Kb)


  Американське видання Bloomberg вирішило з’ясувати, як за останні кілька років подорожчали флагманські смартфони найбільш іменитих брендів.

  За відправну часову точку для свого порівняльного аналізу журналісти вибрали 2011 рік. Що ж стосується брендів, крім нинішніх лідерів ринку Samsung і Apple, уваги Bloomberg удостоїлися Google і Huawei, хоча в разі китайського виробника аналіз закінчився на нещодавно представленій Huawei Mate X, тоді як перший Pixel вийшов в 2016 році. Тобто, по суті, це дослідження, як дорожчали флагмани Samsung і Apple з 2011 року.

  В цілому вибір не викликає здивування, з огляду на те, що Bloomberg – це американське видання, отже, вибірка теж для ринку США. Результати дослідження можна побачити на графіку.

  Не можна не помітити, що найпомітніший стрибок цін припав саме на 2017 рік, коли вийшов Apple iPhone X. Після цього і Samsung і Google відчутно підвищили ціни на свої флагмани. По суті, в цьому році смартфони зрівнялися за ціною з преміальними ноутбуками.

  Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X – лідери цієї гонки цін, якщо так можна висловитися.

  Але ціна традиційних флагманів теж помітно злетіла вгору в порівнянні з минулим поколінням.

  Наприклад, ціна на iPhone Xs Max в США досягає $1450, тоді як преміальний Galaxy S10 + при ціні $1600. не особливо то й відстає від гнучкого Galaxy Fold за $1980. Але ж далекого 2011 року флагмани Samsung (Galaxy SII) і Apple (iPhone 4s) можна було купити за $600 і $650 відповідно. Що цікаво, нинішні здешевлені флагмани Samsung Galaxy S10e і Apple iPhone Xr всього на $100 дорожчі від тих же Galaxy SII і Phone 4s. На тлі флагманів Samsung і Apple, що помітно подорожчали в цьому році, смартфони Google Pixel явно виглядають «недооціненими».

  Якщо брати ринок смартфонів загалом, а не окремо верхній його сегмент, то тенденція для покупців теж вельми невтішна – ціни ростуть. Згідно з даними IDC, середня ціна на смартфон в четвертому кварталі 2018 року на міжнародному ринку в річному вираженні зросла з $542 до $575.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми