IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Пам'ять для гаджетів та комп'ютерів стане наддешевою

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ціни, ІТ

  Джерела з посиланням на неопублікований звіт DRAMeXchange компанії TrendForce повідомили, що контрактні ціни на пам’ять продовжують падати завидними темпами.

  3642_poshuk-u-google.jpg (19.43 Kb)

  Пік подорожчання чіпів DRAM припав на грудень 2017 року.

  Тоді 8-Гбіт чіпи DDR4 віддавали по $9,69 за мікросхему. Зараз, доповідає DRAMeXchange, такий же чіп пам’яті коштує вже $4,11.

  Протягом першого кварталу 2019 року пам’ять DRAM в середньому стала дешевшою на 35,2%. За це треба дякувати зниженню попиту на пам’ять і надлишки запасів, що накопичилися. Аналітики не вірять, що надлишки і перевиробництво будуть подолані у другому і третьому кварталі, хоча виробники пам’яті розраховують на ці позитивні для них процеси вже в серпні.

  Звіт Samsung Electronics за перші три місяці поточного року виявився сумним для акціонерів та інвесторів. Операційний прибуток Samsung за рік впав приблизно на 60%, в чому, в основному, компанія звинувачує зниження цін на пам’ять.

  За інформацією джерела, такий стан справ з цінами на пам’ять вкрай стурбував владу Республіки Корея. Поставки DRAM вносять до бюджету країни настільки значні кошти, що уряд відразу почав розробляти заходи для порятунку ситуації з експортом.

  У другому кварталі фахівці DRAMeXchange очікують зниження оптових цін на мобільну DRAM до 15% і зниження цін на серверну пам’ять до 20%. У другій половині року аналітики все ж таки чекають на зниження темпів падіння цін, що гармонує з очікуваннями виробників пам’яті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми