IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Пам'ять для гаджетів та комп'ютерів стане наддешевою

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ціни, ІТ

  Джерела з посиланням на неопублікований звіт DRAMeXchange компанії TrendForce повідомили, що контрактні ціни на пам’ять продовжують падати завидними темпами.

  3642_poshuk-u-google.jpg (19.43 Kb)


  Пік подорожчання чіпів DRAM припав на грудень 2017 року.

  Тоді 8-Гбіт чіпи DDR4 віддавали по $9,69 за мікросхему. Зараз, доповідає DRAMeXchange, такий же чіп пам’яті коштує вже $4,11.

  Протягом першого кварталу 2019 року пам’ять DRAM в середньому стала дешевшою на 35,2%. За це треба дякувати зниженню попиту на пам’ять і надлишки запасів, що накопичилися. Аналітики не вірять, що надлишки і перевиробництво будуть подолані у другому і третьому кварталі, хоча виробники пам’яті розраховують на ці позитивні для них процеси вже в серпні.

  Звіт Samsung Electronics за перші три місяці поточного року виявився сумним для акціонерів та інвесторів. Операційний прибуток Samsung за рік впав приблизно на 60%, в чому, в основному, компанія звинувачує зниження цін на пам’ять.

  За інформацією джерела, такий стан справ з цінами на пам’ять вкрай стурбував владу Республіки Корея. Поставки DRAM вносять до бюджету країни настільки значні кошти, що уряд відразу почав розробляти заходи для порятунку ситуації з експортом.

  У другому кварталі фахівці DRAMeXchange очікують зниження оптових цін на мобільну DRAM до 15% і зниження цін на серверну пам’ять до 20%. У другій половині року аналітики все ж таки чекають на зниження темпів падіння цін, що гармонує з очікуваннями виробників пам’яті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми