IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Huawei поширить 5G по усьому світові

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: 5G

  На кінець березня 2019 року китайська компанія Huawei підписала з провідними світовими операторами 40 договорів щодо розгортання мереж нового покоління стандарту 5G.

  5621_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  Про це повідомили в прес-офісі компанії Huawei Corporate в Україні.

  “Поточний рік стане роком широкомасштабного розгортання 5G по всьому світу, що відкриває безпрецедентні можливості для зростання підрозділу Huawei Carrier Business Group. На кінець березня 2019 року компанія Huawei підписала 40 договорів щодо 5G з провідними світовими операторами і поставила понад 70 000 базових станцій 5G на ринки по всьому світу”, – зазначили в Huawei.

  Також в компанії підкреслили, що у першому кварталі 2019 року Huawei запустив першу в світі точку доступу Wi-Fi 6 з підтримкою 5G.

  “У першому кварталі 2019 року підрозділ Huawei Enterprise Business Group запустив цифрову платформу і нову стратегію Huawei Inside. Компанія створює фундамент для розвитку діджиталізаціі Китаю, надає цифрову платформу з доступом до інтернету з будь-якої точки світу і всеосяжними можливостями. Huawei Enterprise Business Group запустив першу в світі точку доступу Wi-Fi 6 з підтримкою 5G”, – зазначається в повідомленні компанії.

  Крім того, повідомляється, що станом на кінець першого кварталу 2019 року Huawei поставила найбільшу кількість продуктів Wi-Fi 6 порівняно з іншими міжнародними компаніями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми