IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

"Київстар" збільшує покриття 4G

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Київстар, 4G

  У I кварталі 2019 року національний телеком-оператор "Київстар" інвестувавурозвиток нових технологій майже 1 мільярд гривень, посиливши свої позиції на ринку телеком-послуг.

  3974_4g.jpg (42.63 Kb)


  Про це повідомили в прес-службі компанії.

  На сьогоднішній день мобільним інтернетом компанії користується понад 60% абонентів. Середнє споживання дата-трафіку збільшилося на 98% у порівнянні з І кварталом 2018 року – до 3 Гб на абонента.

  Споживання послуг мобільної телефонії також залишається на високому рівні – в середньому, абонент "Київстару" використовує 585 хвилин на місяць.

  У результаті збільшення споживання мобільного інтернету середній дохід від абонента виріс до 60 грн – на 22,8% у порівнянні з І кварталом-2018.

  Відзначається, що капітальні витрати на інновації в цьому періоді досягли майже 1 млрд грн.

  У результаті цього зв'язок 4G на сьогоднішній день працює на території, де проживає 65% населення.

  Однак у пріоритеті компанії – покрити всю країну і зробити доступними нові технології для кожного українця.

  Доходи від послуг мобільного зв'язку з початку поточного року зросли на 20,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 4,763 млрд грн.

  Доходи фіксованого зв'язку за цей же період збільшилися на 11,4% – до 329 млн грн. В основному, завдяки зростанню на 11,9% кількості абонентів послуги широкосмугової передачі даних ("Домашній Інтернет").

  В І кв. 2019 року мобільним зв'язком "Київстару" користувалося 26,3 млн абонентів. Незначне зменшення пояснюється скороченням потреби в використанні абонентами кількох SIM-карт. Ця тенденція спостерігається на телеком-ринку вже кілька років, і пов'язана з розвитком "пакетних" тарифів, пояснили в компанії.

  Водночас кількість абонентів, які використовують мобільний інтернет, продовжує збільшуватися. Так, у мережі "Київстар" у І кв. 2019 року таких абонентів стало на 19,3% більше, ніж роком раніше.

  Загальний дохід компанії в І кв 2019 виріс на 20,3% у порівнянні з І кв 2018 року – до 4,772 млрд грн.

  Капітальні інвестиції компанії за цей період сягнули 983 млн грн, на 43,1% більше, ніж у І кв.-2018. В основному, кошти направлялися в розвиток зв'язку 4G і поліпшення якості послуг високошвидкісного мобільного інтернету.

  Із початку року "Київстар" перерахував до бюджету податків та інших платежів на загальну суму 1,675 млрд грн. Таким чином компанія зберігає лідерство в обсягах платежів до держбюджету, що підтверджується даними рейтингів найбільших платників податків України, відзначили в "Київстарі".

  Нагадаємо, що за станом на березень "Київстар" підключив до 4G зв'язку нові міста і села в 7 областях – усього 110 населених пунктів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми