IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

"Київстар" збільшує покриття 4G

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Київстар, 4G

  У I кварталі 2019 року національний телеком-оператор "Київстар" інвестувавурозвиток нових технологій майже 1 мільярд гривень, посиливши свої позиції на ринку телеком-послуг.

  3974_4g.jpg (42.63 Kb)

  Про це повідомили в прес-службі компанії.

  На сьогоднішній день мобільним інтернетом компанії користується понад 60% абонентів. Середнє споживання дата-трафіку збільшилося на 98% у порівнянні з І кварталом 2018 року – до 3 Гб на абонента.

  Споживання послуг мобільної телефонії також залишається на високому рівні – в середньому, абонент "Київстару" використовує 585 хвилин на місяць.

  У результаті збільшення споживання мобільного інтернету середній дохід від абонента виріс до 60 грн – на 22,8% у порівнянні з І кварталом-2018.

  Відзначається, що капітальні витрати на інновації в цьому періоді досягли майже 1 млрд грн.

  У результаті цього зв'язок 4G на сьогоднішній день працює на території, де проживає 65% населення.

  Однак у пріоритеті компанії – покрити всю країну і зробити доступними нові технології для кожного українця.

  Доходи від послуг мобільного зв'язку з початку поточного року зросли на 20,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 4,763 млрд грн.

  Доходи фіксованого зв'язку за цей же період збільшилися на 11,4% – до 329 млн грн. В основному, завдяки зростанню на 11,9% кількості абонентів послуги широкосмугової передачі даних ("Домашній Інтернет").

  В І кв. 2019 року мобільним зв'язком "Київстару" користувалося 26,3 млн абонентів. Незначне зменшення пояснюється скороченням потреби в використанні абонентами кількох SIM-карт. Ця тенденція спостерігається на телеком-ринку вже кілька років, і пов'язана з розвитком "пакетних" тарифів, пояснили в компанії.

  Водночас кількість абонентів, які використовують мобільний інтернет, продовжує збільшуватися. Так, у мережі "Київстар" у І кв. 2019 року таких абонентів стало на 19,3% більше, ніж роком раніше.

  Загальний дохід компанії в І кв 2019 виріс на 20,3% у порівнянні з І кв 2018 року – до 4,772 млрд грн.

  Капітальні інвестиції компанії за цей період сягнули 983 млн грн, на 43,1% більше, ніж у І кв.-2018. В основному, кошти направлялися в розвиток зв'язку 4G і поліпшення якості послуг високошвидкісного мобільного інтернету.

  Із початку року "Київстар" перерахував до бюджету податків та інших платежів на загальну суму 1,675 млрд грн. Таким чином компанія зберігає лідерство в обсягах платежів до держбюджету, що підтверджується даними рейтингів найбільших платників податків України, відзначили в "Київстарі".

  Нагадаємо, що за станом на березень "Київстар" підключив до 4G зв'язку нові міста і села в 7 областях – усього 110 населених пунктів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми