IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

lifecell масово втрачає своїх клієнтів

  • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: lifecell, ІТ

    Станом на 1 квітня 2019 року абонентська база lifecell зменшилася на 800 тис. або на 10,4% в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше – до 6,9 млн.

    3180_mobilni-operatory.jpg (46.51 Kb)

    «Це пояснюється зниженням кількості користувачів кількох SIM-карток», – прокоментувала негативну динаміку прес-служба компанії.

    Водночас оператор зазначив, що в першому кварталі 2019 року «четвертим поколінням» скористалися 1,6 млн його абонентів. lifecell заявив, що відбулося зростання цього показника, але не навів підтверджувальних цифр.

    У порівнянні з першим кварталом 2018 року компанія на 17,2% наростила прибуток – до 1,4 млрд грн. Хоча це не сильно допомогло оператору – збиток збільшився на 49,9% і склав 267,2 млн грн.

    З моменту свого виходу на український ринок в 2005 році ця компанія залишається збитковою. Turkcell, що повністю володіє lifecell, очікує, що його українська «дочка» вийде на прибутковість в 2020 році. Про це на початку квітня заявив голова правління Turkcell Ахмет Акча.

    Капітальні інвестиції в інфраструктуру оператор також зменшив – на 86,2%. Якщо за січень-березень минулого року lifecell вклав у будівництво мережі майже 2,59 млрд грн., то в цьому році – всього 357,8 млн грн.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми