IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Комп'ютер не бачить телефон: як вирішити проблему

 • Джерело: businessua.com.

  Підключення смартфону до ПК чи ноутбуку є дуже зручною функцією, якою щодня користуються мільйони людей. Втім почасти трапляються ситуації, коли комп'ютер не може розпізнати пристрій на ньому. Розв'язати цю проблему допоможуть поради httрs://blog.comfy.ua/chto-delat-esli-kompyuter-ne-vidit-telefon-15-sposobov-podklyuchitsya-k-pk_a0-30/, де усе розписано максимально доступно. Ось декілька головних моментів для таких випадків:

  images_4.jpg (5.41 Kb)


  Найпопулярнішим способом підключення пристроїв залишається USB-з'єднання через кабель. Усе завдяки високій швидкості взаємодії, а також додатковим можливостям роботи з внутрішніми файлами. Якщо провід під'єднано, але налагодити зв'язок не вдається, треба перевірити справність компонентів. Мова про кабелі, перехідники і порти з обох сторін. В лептопі USB-слот часто забруднюється, тому його можна попередньо почистити. З microUSB на смартфоні це також працює, однак не слід забувати про правила та акуратність.

  Буває так, що телефон підключений у відповідний порт, але при цьому лише заряджається. Головним питанням тут є, чи "бачив" комп'ютер цей телефон раніше. Якщо ні, то треба встановити необхідні драйвери, які будуть запропоновані у меню "Налаштування". Рекомендуємо використовувати найновіші версії операційних систем на обох пристроях, щоб синхронізація пройшла без збоїв.

  У разі якщо гаджет заблоковано паролем або графічним ключем, перед підключенням його потрібно вимкнути. Це дозволить вам відкрито працювати з каталогами та файлами на телефоні через ПК.

  Варто перевірити, чи показується підключення на телефоні та ПК. Про це сигналізуватиме вам піктограма USB в області сповіщень, при відкритті якої усе стане ясно. Пристрій має розпізнаватись як накопичувач (сховище) файлів, але також можливі варіанти з фотокамерою або модемом USB. При останньому девайс не відображатиметься у провіднику Windows та Linux. У такому випадку слід натиснути на сповіщення про використання USB-модему та вимкнути його. Якщо смартфон підключено як фотокамеру, потрібно натиснути на повідомлення, щоб увімкнути передачу файлів в режимі MTP.

  Інколи пристрій не видно через неправильне фізичне підключення. Тобто можна повторно підключити телефон до іншого порту USB цього комп'ютера і все стане на свої місця. Якщо смартфон підключено за усіма вимогами, то може виникнути проблема з ПК. Необхідно перевірити, чи можна підключити носій USB. Для цього зайдіть у "Панель керування", виберіть пункт "Усунення несправностей", а потім "Налаштувати пристрій". Крім того, не завадить перейти до диспетчера пристроїв і відключити режим енергозбереження.

  Варто пам'ятати, що в будь-якому разі у вас є інші варіанти взаємодії телефону та комп'ютера. Можна використовувати синхронізацію з хмарними сховищами, Bluetooth або Wi-Fi. Також є можливість створення FTP-серверу на смартфоні та підключення його як мережного диску. Хоча відновити дані зі свого смартфона чи перепрошити його неможливо, якщо він не розпізнається комп'ютером як знімний носій. Втім завжди можна перенести потрібні дані на карту пам'яті і працювати вже безпосередньо з нею через ПК.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми