IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Google готує заміну для ОS Android

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Після декількох років чуток про те, що операційна система Fuchsia OS замінить собою Android, причому повністю і на всіх класах пристроїв, такі відомості були підтверджені офіційним джерелом.

  5845_125551.jpg (16.12 Kb)


  В рамках конференції I/O 2019 США співробітник Google Хіроші Локхаймер повідомив про те, що у «зеленого робота» насправді немає жодного майбутнього, а щоб його замінити, зараз «пошуковий гігант» створює операційну систему майбутнього, яка виявиться кращою за стару у всіх відношеннях.

  Було відзначено, що у Google багато внутрішніх проектів, над якими працюють тисячі співробітників по всьому світу, але проект Fuchsia OS є одним з найбільш перспективних. Пов’язано це з тим, що він являє собою «інвестиції в майбутнє».

  На думку керівництва «пошукового гіганта», нова операційна система зможе об’єднати навколо себе безліч різних електронних пристроїв, в тому числі смартфони, планшети, ноутбуки, комп’ютери, телевізори, сервери і багато інших гаджетів, аж до транспортних засобів. З прицілом на це і створюється операційна система Fuchsia OS, яка вже існує в ранній альфа-версії.

  Хоч Хіроші Локхаймер не один раз і підкреслював, що в рамках нової платформи Google в першу чергу вивчає і тестує нові технології, але при цьому немає жодних сумнівів в тому, що ця ОС замінить собою Android і Chrome OS, тобто дві ключові операційні системи від «пошукового гіганта».

  Втім, є один великий нюанс. Справа в тому, що перші смартфони та інші гаджети на базі новітнього програмного забезпечення можуть почати випускатися лише в 2021 році.

  Нова платформа побудована на базі ядра Mint, причому його створили з нуля, на відміну від ядра Linux, яке зараз використовується не тільки в «зеленому роботі», але ще і в настільній Chrome OS для ноутбуків. Залишилося тільки дочекатися релізу фінальної стабільної версії нової платформи, щоб її можна було повноцінно протестувати і оцінити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми