IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Google готує заміну для ОS Android

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Після декількох років чуток про те, що операційна система Fuchsia OS замінить собою Android, причому повністю і на всіх класах пристроїв, такі відомості були підтверджені офіційним джерелом.

  5845_125551.jpg (16.12 Kb)


  В рамках конференції I/O 2019 США співробітник Google Хіроші Локхаймер повідомив про те, що у «зеленого робота» насправді немає жодного майбутнього, а щоб його замінити, зараз «пошуковий гігант» створює операційну систему майбутнього, яка виявиться кращою за стару у всіх відношеннях.

  Було відзначено, що у Google багато внутрішніх проектів, над якими працюють тисячі співробітників по всьому світу, але проект Fuchsia OS є одним з найбільш перспективних. Пов’язано це з тим, що він являє собою «інвестиції в майбутнє».

  На думку керівництва «пошукового гіганта», нова операційна система зможе об’єднати навколо себе безліч різних електронних пристроїв, в тому числі смартфони, планшети, ноутбуки, комп’ютери, телевізори, сервери і багато інших гаджетів, аж до транспортних засобів. З прицілом на це і створюється операційна система Fuchsia OS, яка вже існує в ранній альфа-версії.

  Хоч Хіроші Локхаймер не один раз і підкреслював, що в рамках нової платформи Google в першу чергу вивчає і тестує нові технології, але при цьому немає жодних сумнівів в тому, що ця ОС замінить собою Android і Chrome OS, тобто дві ключові операційні системи від «пошукового гіганта».

  Втім, є один великий нюанс. Справа в тому, що перші смартфони та інші гаджети на базі новітнього програмного забезпечення можуть почати випускатися лише в 2021 році.

  Нова платформа побудована на базі ядра Mint, причому його створили з нуля, на відміну від ядра Linux, яке зараз використовується не тільки в «зеленому роботі», але ще і в настільній Chrome OS для ноутбуків. Залишилося тільки дочекатися релізу фінальної стабільної версії нової платформи, щоб її можна було повноцінно протестувати і оцінити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми