IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Google Chrome важливі зміни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Google Chrome, ІТ

  Будучи браузером номер один в світі, Chrome постійно розвивається, а сама компанія Google весь час шукає способи підвищення зручності експлуатації програми. Також зростає рівень безпеки і продуктивності додатка на всіх платформах. А нещодавно компанія почала працювати над новою функцією, яка не дозволить веб-сайтам блокувати кнопку «Назад».

  2536_89_main_new_1547159936.jpg (54.31 Kb)


  Як відомо, є сторінки, які роблять кнопку повернення в браузері практично непотрібною. Суть в тому, що браузери примусово затримують користувачів на сайті, блокуючи дію кнопки «Назад». При цьому використовується перенаправлення або маніпуляції з історією відвіданих сайтів.

  Це працює так: при натисканні кнопки «Назад» сайт перевіряє історію переглядів і завантажує той самий сайт, який був вже відкритий. В коміті на цю тему говориться, що таким чином сайти обманюють користувачів, що викликає роздратування останніх.

  У компанії анонсували нову поведінку кнопки «Назад». Вона передбачає пропуск тих сторінок, які примусово додають записи в історію браузера або перенаправляють в автоматичному режимі на інші сторінки. Простіше кажучи, такі сайти більше не зможуть затримувати користувача і не вимагатимуть обов’язкового закриття вкладки. При цьому нововведення вплине тільки на призначений для користувача інтерфейс кнопки «Назад», а не на API history.back / forward.

  Ця функція все ще знаходиться в розробці і в майбутньому стане доступна на всіх платформах, включаючи Windows, Mac, Linux, Chrome OS, Android і iOS. Щоправда, наразі не уточнюється, коли вона запрацює. Найімовірніше, мова йде про майбутню збірку Chrome.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми