IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплату ІТшників відомих компаній

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ, зарплата

  Видання Wired зібрало фінансові звіти найбільших IT-компаній з інформацією про середню зарплату в кожній з них.

  6837_105422.jpg (79.44 Kb)

  Виявляється, що далеко не у всіх корпораціях співробітники заробляють мільйони і купаються в розкоші. Навіть Apple, найбагатша IT-фірма в світі – далеко не в лідерах цього рейтингу.

  З минулого року американські компанії зобов’язані повідомляти про середню заробітну плату своїх співробітників і порівнювати її з зарплатою генерального директора. На думку конгресу США, це має запобігати надмірним винагородам керівників.

  Найбагатшими торік виявилися співробітники Alphabet, до складу якої входить Google. Середня зарплата за рік в цій корпорації становить $246 884 – на 25% більше в порівнянні з 2017 роком. Представники Alphabet розповіли, що значне збільшення зумовлене змінами в розподілі акцій. У 2017-му співробітники фактично отримали тільки половину винагород, тоді як в минулому році компанія відновила повноцінні виплати.

  На другому місці розмістився Facebook, де середня зарплата співробітників в 2018-му склала $228 651, що приблизно на 5% менше, ніж роком раніше. На думку аналітиків, це ніяк не вплинуло на бажання людей працювати в корпорації. Більше того, за словами консультанта з Кремнієвої долини Валері Фредеріксон, багато людей змінюють більш прибуткову роботу і високі посади, щоб влаштуватися в Facebook.

  Далі за списком розташувалися Twitter ($172 703), NVIDIA ($155 035) і Intel ($106 900). Валері Фредеріксон зазначає, що ці компанії перебувають в дуже конкурентному середовищі. Їхні керівники це розуміють і готові платити високі зарплати, щоб отримати хороших фахівців.

  Цікаво, що у Amazon, IBM, Tesla і навіть Apple середній дохід співробітників сильно нижчий, ніж у вищевказаних вище компаній. Це зумовлено специфікою їхньої діяльності.

  Так, в Amazon ($28 036) більшість персоналу займається не високооплачуваним програмуванням, а роботою на складах, прийомом замовлень і обслуговуванням клієнтів.

  У Tesla ($56 163) третина співробітників стоїть на складальних лініях, а у Apple ($55 426) дуже багато працівників роздрібних магазинів.

  При цьому у IBM, велика частина персоналу якої – програмісти, відносно низька середня зарплата ($55 088: значна частка штату перебуває в Індії, а не в США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми