IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Google введе нові правила для розширень в Ghrome

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Google Chrome

  Частина розміщених в магазині розширень здійснюють збір даних користувача без належних дозволів.

  8313_89_main_new_1547159936.jpg (54.31 Kb)


  Google починає вводити нові політики конфіденційності для розширень Chrome.

  Озвучені компанією правила почнуть діяти восени цього року. Якщо якесь розширення не буде відповідати новим вимогам конфіденційності, то воно буде видалено з онлайн-магазину Chrome.

  У повідомленні Google йдеться про необхідність виконання вимог, відповідно до яких розширення повинні запитувати доступ тільки до тих даних, які необхідні для реалізації функціональності. Якщо для працездатності розширення можна використовувати більше одного дозволу, то розробники повинні використовувати варіант, що вимагає доступ до найменшого обсягу інформації. З набранням чинності нових правил ця умова стане обов’язковою абсолютно для всіх розширень онлайн-магазину Chrome.

  Ще одна зміна стосуватиметься вимог обробки персональної інформації. Розробники софтверних продуктів, які здійснюють обробку користувальницьких повідомлень і наданого контенту, будуть зобов’язані розміщувати окрему політику конфіденційності, в якій надається опис того, яким чином дані обробляються і зберігаються.

  У компанії впевнені, що розширення повинні залишатися прозорими в плані того, як вони проводять обробку призначених для користувача даних. Більш детальна інформація про нові вимоги конфіденційності буде опублікована пізніше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми