IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Nokia випустить кнопковий телефон на Android

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: Nokia

  У мережі з’явилися фото першого телефону Nokia на базі спеціальної версії ОС Android, яка, може замінити KaiOS в сегменті класичних апаратів.

  9778_img_7524.jpg (.16 Kb)


  Інформація про телефон підтверджується ділянками коду в Chrome.

  З коду стало відомо, що функціональні телефони з Android будуть помітно відрізнятися від Android Go, оскільки такі телефони не будуть мати сенсорного екрану. Замість цього навігація буде здійснюватися за допомогою традиційної d-pad, кнопок з боків і цифрової клавіатури.

  Google не повідомляє подробиць про те, як буде працювати Android, тому залишається тільки здогадуватися, які зміни потрібні для створення безконтактної версії Android. Єдина реальна деталь про Android, яка відома з коду полягає в тому, що традиційний перемикач додатків Android буде недоступний, якщо в ньому не передбачена апаратна кнопка.

  І ось в мережі з’явилося зображення телефону з функцією Android, що знаходиться в розробці. Незважаючи на те, що на пристрої немає чіткого маркування, джерело стверджує, що телефон від Nokia, і це підтверджується фірмовим значком, який використовується для кнопки "телефон" на лівій стороні. Відсутність видимої маркування, ймовірно, пов’язано з тим, що зовнішня сторона пристрою виглядає як гумовий чохол, пише 9to5google.com.

  На зображенні у верхній частині екрану можна побачити стандартний значок мікрофона Google, який може вказувати на легкий доступ до Google Assistant на телефонах з функцією Android, хоча Google також використовував цей мікрофон для звичайного голосового пошуку. Трохи нижче є пропозиція "Змінити мову розмови".

  Нижче розташований ряд значків додатків, які виглядають як значки на панелі додатків Google. З видимих додатків три — це Camera, Chrome і YouTube. Четвертий загадковий додаток, схоже, має значок Material Design, навіть з використанням звичайних зелених і жовтих відтінків Google і згину в кутку, що нагадує значок програми Files by Google. На жаль, однієї іконки недостатньо, щоб знайти більше інформації про програму.

  Нарешті, по верхньому і нижньому краях пристрою можна побачити традиційний для користувача інтерфейс телефону з сигналом, батареєю і часом вгорі, а також три варіанти внизу, до яких найбільш ймовірно отримати доступ при натисканні кнопки. Цікаво, що цей призначений для користувача інтерфейс зазнав деяких змін.

  Джерело не надає докази того. що це зображення справжнє. Проте, це безперечно найрозумніше бачення того, як Android може працювати на функціональному телефоні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми