IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

В США назвала проблеми української ІТ–галузі

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Представники Американської торговельної палати назвали обшуки в ІТ-компаніях, оподаткування ІТ-галузі, доступ до інфраструктури, а також законодавчу базу ключовими проблемами у роботі ІТ-сектору в Україні.

  7119_narada.jpg (39.39 Kb)


  Про це було сказано під час зустрічі з радником президента Михайлом Федоровим, повідомляє офіційний сайт голови держави.

  Представники американського бізнесу акцентували увагу на проблемних питаннях роботи в Україні, зокрема обшуках в ІТ-компаніях, оподаткуванні ІТ-галузі та доступі до інфраструктури для розміщення телекомунікаційного обладнання провайдерів, а також ключових інтересах щодо розвитку мобільного та фіксованого широкосмугового Інтернету, електронного суду й ухвалення пріоритетних законопроєктів, необхідних для ІТ-галузі.

  "Розвиток цифрової економіки має стати пріоритетом № 1 для України. Ми зобов’язані здійснити цифрову трансформацію наявних галузей економіки та створити сприятливі умови для появи нових. Інакше ризикуємо відстати від провідних економік світу назавжди. Спільно з профільним бізнесом і громадськістю ми визначили чіткі завдання та цілі до 2024 року, – підкреслив Федоров.

  Він додав, що ми дуже зацікавлені у залученні можливостей членів Американської торговельної палати до розвитку спільних проєктів у сфері широкосмугового Інтернету, електронної ідентифікації тощо".

  Всі згадані пропозиції будуть опрацьовані Офісом президента з метою залучення інноваційного американського бізнесу до розвитку цифрової сфери в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми