IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Близько 16 млн українців досі користуються 2G

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: 2G, інтернет

  В Україні 16 млн абонентів не можуть скористатися 3G і 4G зв’язком через відсутність у сільській місцевості відповідних станцій, які проводять сигнал.

  6617_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  Про це заявив керівник Офісу ефективного регулювання Олександр Кубраков.

  Ця цифра трохи дивує, якщо врахувати, що 3G по всій території України працює вже протягом декількох років. У більшості великих міст працює і 4G, але дані свідчать, що користувачі поспішають переходити на нову частоту.

  “В Україні більше 16 млн абонентів, в основному, в сільській місцевості, без 3G і 4G зв’язку, і близько 26 млн людей, які виїжджаючи за місто, стикаються з такими ж проблемами. Є 2G, але не більше”, – зазначив він. Однак, в нинішніх реаліях 2G практично неможливо користуватися. Швидкість передачі даних мізерно мала, і завантаження відео або аудіо-контенту практично неможлива, або ж займає величезну кількість часу.

  За словами Кубракова, це відбувається тому, що в Україні немає базових станцій, які підтримували б таку швидкість зв’язку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми