IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Huawei захоплює світовий ринок 5G

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Huawei, 5G

  Директор Huawei і директор Інституту стратегічних досліджень заявив, що сумарно Huawei отримала понад 50 комерційних контрактів на поставку обладнання 5G.

  0971_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  28 контрактів підписано в Європі, 11 на Близькому Сході, 6 в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, 4 в Америці (ймовірно, в Південній Америці) і 1 в Африці. Сумарно компанія вже відвантажила клієнтам понад 200 000 базових станцій 5G. Таким чином, майже дві третини базових станцій 5G в світі використовують обладнання Huawei.

  Варто додати, що станом на кінець січня компанія відвантажила близько 25 000 базових станцій. Відтак, зростання за останні півроку не може не вражати.

  Саме обладнання 5G, а також нові стратегії, які має застосувати мобільний підрозділ, дозволять компанії Huawei мінімізувати втрати від американських санкцій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми