IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У світі з'явився новий стандарт USB

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: USB

  Перший варіант інтерфейсу USB був розроблений в середині 1990-х групою компаній, до якої входили Intel, Microsoft, Philips і US Robotics.


  Він замислювався як універсальний спосіб підключення пристроїв до комп’ютера замість відразу кількох, що існували в той час. USB мав розширити список доступних для зв’язування пристроїв, в тому числі додавши до них мобільні телефони, забезпечити можливість «гарячого» підключення і домогтися зручності в застосуванні.

  На сьогоднішній день USB є найпопулярнішим і фактично основним інтерфейсом підключення периферійних пристроїв. Відтоді стандарт пережив кілька оновлень: 2.0, 3.0 і 3.2. Максимальна швидкість передачі даних зросла з 1,5 мегабіт за секунду для версії 1.0 до 20 гігабіт для варіанту 3.2.

  Новий стандарт під назвою USB4 стане вдвічі швидшим: максимальна швидкість складе 40 гігабіт за секунду. Він буде використовувати симетричний порт USB type-C і залишиться сумісний з USB 3.2, USB 2.0 і Thunderbolt 3.

  Як і останні версії, USB4 буде підтримувати передачу не тільки даних, але і відео, завдяки чому можливе підключення дисплеїв. Опублікована специфікація обіцяє, що перші пристрої з новим інтерфейсом стандарту USB4 можуть з’явитися на ринку вже в 2020 році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми