IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У світі з'явився новий стандарт USB

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: USB

  Перший варіант інтерфейсу USB був розроблений в середині 1990-х групою компаній, до якої входили Intel, Microsoft, Philips і US Robotics.


  Він замислювався як універсальний спосіб підключення пристроїв до комп’ютера замість відразу кількох, що існували в той час. USB мав розширити список доступних для зв’язування пристроїв, в тому числі додавши до них мобільні телефони, забезпечити можливість «гарячого» підключення і домогтися зручності в застосуванні.

  На сьогоднішній день USB є найпопулярнішим і фактично основним інтерфейсом підключення периферійних пристроїв. Відтоді стандарт пережив кілька оновлень: 2.0, 3.0 і 3.2. Максимальна швидкість передачі даних зросла з 1,5 мегабіт за секунду для версії 1.0 до 20 гігабіт для варіанту 3.2.

  Новий стандарт під назвою USB4 стане вдвічі швидшим: максимальна швидкість складе 40 гігабіт за секунду. Він буде використовувати симетричний порт USB type-C і залишиться сумісний з USB 3.2, USB 2.0 і Thunderbolt 3.

  Як і останні версії, USB4 буде підтримувати передачу не тільки даних, але і відео, завдяки чому можливе підключення дисплеїв. Опублікована специфікація обіцяє, що перші пристрої з новим інтерфейсом стандарту USB4 можуть з’явитися на ринку вже в 2020 році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми