IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Реєстрацію мобільних телефонів поки відклали

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: ІТ

  У новому законопроекті “Про електронні комунікації”, внесеному на заміну відкликаного проекту №1083, не буде “токсичної” норми про реєстрацію мобільних телефонів.

  3941_mobilni-operatory.jpg (67.45 Kb)


  Про це в інтерв’ю UBR повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко.

  “Токсичні норми, які були в попередніх варіантах і які могли двояко трактувати, в новій редакції зникнуть. Все максимально буде запозичено з директив Євросоюзу”, – повідомив депутат.

  За словами Федієнка, сама норма про реєстрацію була витлумачена громадськістю двояко, і формулювання в документі цьому сприяли. З іншого боку, після критики законопроект був відразу відкликаний.

  “Ми прислухалися до критики, висловленої в соціальних мережах. Нами було прийнято рішення відкликати і ще раз проаналізувати законопроект. На мою особисту думку, в деяких термінах законопроекту №1083 (про електронні комунікації – ред.) відбулося маніпулювання. Я повернувся з конференції операторів, і коли запитав, хто читав законопроекти, то з представників 300 компаній руки підняли від сили троє. Якщо спеціалісти не читають законопроекти, то чого ж чекати від громадськості? Цим легко користуються різні маніпулятори”, – вважає Федієнко.

  Друге спірне питання – це реєстрація IMEI-кодів (унікальний міжнародний номер телеком-обладнання). Його також планується вилучити з проекту.

  “Чомусь усі вирішили, що знову ж таки потрібно буде з паспортом кудись йти і реєструвати десь IMEI телефону. Ми зрозуміли, що нам потрібно буде чіткіше прописати ці норми, якщо вони залишаться в законопроектах. Хочу відразу всіх заспокоїти, цієї норми не буде”, – наголосив Федієнко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми