IT технології та телекомунікації, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

lifecell змінив деякі із своїх тарифів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: lifecell, тарифи

  lifecell повідомив про збільшення обсягу трафіку в пакетах послуг тарифного плану «Гаджет» при збереженні тієї ж вартості абонплати.

  9247_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Про це сказано на сторінці компанії.

  З 10 жовтня 2019 року в пакетах послуг «Ґаджет Смарт», «Ґаджет Планшет» та «Ґаджет Роутер» було збільшено обсяг інтернет-трафіку без зміни вартості.

  Оновлені пакети послуг тарифу «Ґаджет»:

  «Ґаджет Смарт» тепер включає в себе 500 МБ/ день замість 100 МБ. Після їх використання надається безліміт на швидкості до 256 кбіт/ сек. Дзвінки: 30 хв./ день на lifecell, а також 500 SMS.

  Вартість пакету послуг залишається 50 грн/ 4 тижні.

  Ґаджет Планшет – 30 ГБ замість 15 ГБ, а гігабайти, не використані за попередній період, будуть додаватися у наступному 4-тижневому періоді. Користування соціальними мережами Facebook, Instagram і Twitter не тарифікується.
  Вартість пакету не змінилася та складає 100 грн/4 тижні.

  Ґаджет Роутер – 60 ГБ замість 30 ГБ, а гігабайти, не використані за попередній період, будуть додаватися у наступному 4-тижневому періоді. У пакеті також пропонується безліміт на соціальні мережі Facebook, Instagram і Twitter.
  Вартість – 150 грн/ 4 тижні.

  Ґаджет Роутер Плюс – новий пакет послуг, який містить 100 ГБ, а гігабайти, використані за попередній період, будуть додаватися у наступному 4-тижневому періоді. У пакеті послуг також надається безліміт на соціальні мережі Facebook, Instagram і Twitter.
  Вартість – 250 грн/ 4 тижні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми