IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У США почали продавати IQOS для курців

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: IQOS

  Після двох років регуляторних узгоджень в США стартував продаж систем нагрівання тютюну IQOS.

  7997_iqos-3.jpg (32.87 Kb)


  Про це повідомляє CNBC.

  Перший магазин IQOS відкрився в центрі Атланти минулої п'ятниці.

  Як зазначає CNBC, час для початку продажів вибрано якнайкраще. Справа в тому, що в США протягом декількох останніх місяців спостерігалася паніка навколо хвороб, пов'язаних з вейпінгом електронних сигарет.

  На відміну від електронних сигарет, в системах нагрівання тютюну використовується абсолютно інший принцип - нагрівання тютюну, а не нікотиновмісної рідини.

  Крім того, на відміну від електронних сигарет, по IQOS є позитивне рішення Адміністрації з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (Food and Drug Administration - FDA). Нагадаємо, в квітні 2019 р. Адміністрація дала дозвіл на продаж IQOS в США.

  Одночасно FDA встановила чіткі і жорсткі маркетингові вимоги з метою гарантувати, що нові системи будуть таргетовані виключно на дорослих курців і не потраплять в руки дітей і підлітків.

  У своєму рішенні Food and Drug Administration згадала, що дані системи дозволяють знизити ризики від куріння, оскільки в процесі нагрівання тютюну (а не згоряння, як в звичайних сигаретах) виділяється значно менше токсичних речовин.

  Так, в рішенні Адміністрації сказано, що "вплив монооксиду вуглецю в IQOS порівняно з впливом навколишнього середовища, а рівні вмісту акролеїну і формальдегіду відповідно на 89-95% і на 66-91% нижче, ніж у спалюваних сигарет".

  "Забезпечити проведення надійної передпродажної оцінки нових тютюнових виробів в FDA - важлива частина нашої місії по скороченню захворюваності і смертності, пов'язаних зі споживанням тютюну. Дозвіл на нові тютюнові вироби не означає, що вони безпечні. Але вони доцільні для захисту здоров'я людей, враховуючи ризики і вигоди для населення в цілому. Мова про те, як ці продукти можуть вплинути на споживання нікотину і тютюну молоддю і про можливість повнолітніх курців повністю відмовитися від горючих сигарет", - повідомив директор Центру по контролю над тютюновими виробами FDA Мітч Целлер.

  І хоча експерти згадують, що є необхідність додаткових досліджень довгострокового впливу IQOS на організм людини, вони погоджуються, що "зниження систематичного впливу з 15 біомаркерів впливу, яке спостерігалося при переході з сигарет на системи нагрівання тютюну, може привести до зниження ймовірності захворювань, пов'язаних з курінням".

  На даний момент, системи нагрівання тютюну IQOS продаються в 49 країнах, в т.ч. і в Україні. Вихід IQOS на світовий ринок відбувся ще в 2014 р. - зі стартом продажів в Японії та Італії. У США продажі IQOS здійснює ексклюзивний ліцензіат Altria Group.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми