IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

В українським селах з'явиться інтернет

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: інтернет

  Темпи підключення сіл до високошвидкісного оптичного Інтернету “Укртелекому” за підсумками дев’яти місяців збільшилися в два рази. Зараз оператор зв’язку надає послугу доступу до Інтернету в більш ніж 2340 населених пунктах. Прискорити процес, необхідний для реалізації програми Держава в смартфоні, допомогло б, зокрема, погашення заборгованості перед компанією місцевих органів влади.

  7264_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)

  Про це в ході прес-конференції за підсумками трьох кварталів сказав директор ПАТ “Укртелеком” Юрій Курмаз.

  За його словами, сума боргу становить 161 млн грн.

  “Порядок цифр може здатися на рівні загальних доходів “Укртелекому” від надання телекомпослуг не таким значним. Однак цих грошових ресурсів “Укртелекому” було б достатньо, щоб провести оптику і забезпечити оптичним доступом до інтернету близько 150 невеликих населених пунктів райцентрів, селищ міського типу і невеликих сіл”, – зазначив він.

  Крім цього, оператор зв’язку очікує зелене світло від влади на реалізацію свого проекту усунення “цифрового розриву”.

  “Цих результатів вдалося досягти без реалізації програми ліквідації цифрового розриву, яка була представлена командою “Укртелекому” в рамках розвитку цифрової економіки урядовим структурам, і яка сьогодні обговорюється <…> Ми сподіваємося, якщо діалог у нас буде конструктивний з органами влади та місцевого самоврядування, то темпи можуть зрости”, – сказав директор компанії.

  Він також відзначив зростання доходів від надання інтернет-послуг. Так, за рік вони зросли на 7% – до 1,32 млрд грн. Зараз оператор працює у більш ніж 2340 населених пунктах.

  Поряд із цим в компанії констатують падіння доходів від дротового телефонного зв’язку. За три квартали вони знизилися на 7,8%. Це, зокрема, пов’язано зі скороченням абонентської бази та крадіжками інфраструктури, кажуть в “Укртелекомі”.

  В цілому загальний дохід оператора зв’язку за підсумками дев’яти місяців залишається стабільним – майже 4,84 млрд грн. При цьому дохід від телекомунікаційних послуг склав 4,04 млрд грн. За звітний період компанія сплатила майже 1,4 млрд грн податків і зборів до бюджетів різних рівнів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми