IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Sony обвалилися продажі смартфонів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Sony

  Спочатку Sony планувала поставити в 2019 фінансовому році, який триватиме для компанії з 1 квітня 2019 року по 31 березня 2020 року, 5 млн смартфонів. Пізніше виробник був змушений знизити прогноз відвантажень до 4 млн одиниць, оскільки перший квартал виявився провальним для мобільного підрозділу компанії. Тепер же Sony змушена знову змінити прогноз на поточний рік.

  7178_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Незважаючи на те, що смартфон Xperia 1 був представлений на початку другого кварталу 2019 фінансового року і протягом літа виробник тільки розширював його доступність на різних ринках світу, продажі пристрою залишають бажати кращого. Компанія оголосила про те, що в період з липня по вересень по всьому світу було реалізовано всього 600 000 смартфонів під брендом Sony. Ці результати є вкрай невтішними для мобільного підрозділу японського виробника, особливо на тлі результатів Samsung, Apple або Huawei. Примітно, що в цьому році Huawei щодня продає близько 600 000 смартфонів по всьому світу.

  Компанія підтвердила, що квартальні результати виявилися несподівано слабкими, вкотре знизивши прогноз щодо постачань в 2019 фінансовому році. Тепер японський виробник планує продати тільки 3,5 млн смартфонів до кінця березня наступного року. Це означає, що виробник робить ставки на поточний квартал і сподівається на успіх Xperia 5. Варто відзначити, що перші три місяці фінансового року Sony проводить традиційно слабкіше в порівнянні з іншими квартальними відрізками.

  Хоча точний рівень збитковості мобільного бізнесу Sony протягом аналізованого періоду не був озвучений, компанія не очікує того, що підрозділ почне приносити прибуток до першого кварталу 2021 року. Зараз компанія веде розробку смартфонів з підтримкою 5G, розраховуючи на те, що такі пристрої допоможуть виправити ситуацію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми