IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У світі знову почали зростати продажі смартфонів

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: смартфони

  Компанія Canalys провела дослідження ринку смартфонів та з’ясувала, що вперше за два роки продажі смартфонів у світі почали зростати. Цікаво, що важливу роль в цьому зіграли рекордні продажі Huawei.

  6140_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Рекордні продажі Huawei показала на китайському ринку.

  Китайська компанія показала зростання на 29%. Щоправда, за межами Китаю виробник показав негативну тенденцію, порівняно із третім кварталом минулого року.

  З липня по вересень 2019 року виробники смартфонів продали 352,4 мільйони пристроїв. Це на відсоток більше, ніж було у цьому проміжку у 2018 році. Як відомо, із осені 2017 року продажі смартфонів показують негативну тенденцію.

  Huawei наздоганяє Samsung, однак поки не випередила цю компанію. Південнокорейський виробник продав за цей проміжок 66,8 мільйонів апаратів. Тож ця компанія залишається лідером на ринку смартфонів, збільшивши поставки смартфонів на 11%, в порівнянні з минулим роком.

  Що стосується Apple, то продажі її апаратів навпаки знизились – на 7%. Компанія реалізувала 43,5 мільйонів апаратів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми