IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Жінки масово купують товари в інтернеті

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інтернет

  В інтернеті товари найчастіше купують жінки. Становлять близько 80% від усіх покупців.

  6835_blogery.jpg (47.3 Kb)


  За результатами дослідження Nielsen, найбільше зацікавлені в онлайн-шопінгу молодь до 25 років та люди віком від 25 до 34 років, які гарно заробляють. Старше покоління - від 50 до 65 років частіше ходить у звичайні магазини.

  Громадяни, які мають середні статки, ходять на закупи як у звичайні, так й інтернет-магазини. Малозабезпечені майже нічого не купують онлайн. За результатами дослідження, таких 14%.

  Експерти пояснюють, що молодь відкрита до нових технологій, прагне заощадити час на походи у магазини. Крім того, в інтернеті часто можна скупитися дешевше, ніж у звичайних магазинах. Завдяки широкому асортименту товарів є можливість порівняти кілька пропозицій.

  З іншого боку, звичайні магазини все ще залишаються популярними через можливість приміряти річ та миттєво купити її. Крім того, покупці більш захищені, ніж в онлайн-торгівлі.

  Щоб збільшити інтерес людей до шопінгу в інтернеті, треба, наприклад, запропонувати додаткові послуги. Йдеться про можливість швидко повернути гроші за неякісні чи товари, які не підійшли. Пропонувати безкоштовну доставку за покупку на понад мінімальну суму, або у певні дні тижня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми