IT технології та телекомунікації, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Cкільки заробляють топ-менеджери Apple

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Apple

  Генеральний директор корпорації Apple Тім Кук передав SEC (Комісія з цінних паперів і бірж США) дані про свою зарплату в компанії.

  6896_90_main_new_1544788947.jpg (29.7 Kb)


  Як повідомляє Macrumors.com, в 2019 році Кук заробив понад $11 млн.

  За інформацією видання, базова зарплата СЕО Apple склала $3 млн. Також він отримав додаткову доплату $7,7 млн ​​у вигляді заохочень за виконання планів.

  Крім цього, Тім Кук заробив $884 тисяч у вигляді додаткової компенсації. Загальна сума зарплати склала 11 млн 555 тисяч 466 доларів.

  При цьому, додаткова компенсація включала відпускні на загальну суму $92 тисячі, а також 457 083 долари в якості витрат на безпеку і $315 тисяч 311 за особисте користування приватним літаком.

  Варто зазначити, що зарплата Тіма Кука в 2019 році була на $4 млн менша, ніж в 2018 році: тоді CEO Apple заробив понад $15 млн.

  Решта керівників Apple отримували базовий оклад в розмірі $1 млн, а також акції та винагороди на суму до $2,5 млн. Так, Лука Маестро, Кейт Адамс і Джефф Вільямс заробили понад $25 млн.

  Анжела Арендтс, яка пішла з компанії на початку року, заробила $22 млн, а її наступник Дейрдре О’Брайєн – $19 млн.

  Середня зарплата в Apple становить 57 тисяч 596 доларів (майже 3,7 млн ​​грн). Стільки заробили співробітники роздрібної торгівлі та підтримки. Таким чином, Кук заробив в 201 раз більше, ніж середня винагорода працівникам.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми