IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Google хоче об'єднати пошту, хмару і месенджер

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Google

  Американська корпорація Google розробляє додаток, який об’єднає електронну пошту Gmail, хмарний сервіс “Google Диск” і різні версії робочого месенджера Hangouts в один сервіс.

  9803_poshuk-u-google.jpg (19.43 Kb)


  На думку експертів, Google спробує за допомогою нового додатка відіграти позиції у Microsoft в сфері корпоративних клієнтів. Серед компаній популярні такі сервіси, як Microsoft Teams і Slack, що надають широкі можливості для голосової та відеокомунікації, а також інтегровані з хмарними сервісами Dropbox і Salesforce.

  Раніше стало відомо, що Google почала брати плату з правоохоронних органів за надання призначених для користувача даних. Google стягує з правоохоронних органів $45 за надання інформації на підставі повістки до суду, $60 — на підставі дозволеного судом прослуховування і $245 — на підставі ордера на обшук.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми