IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Кількість програмістів в Україні починає "зашкалювати"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Загальна чисельність інженерів-програмістів, зайнятих у індустрії інформаційних та комунікаційних технологій, на початок 2020 року могла сягнути 200 тис., але для підвищення конкурентоспроможності галузі бракує управлінського потенціалу.

  2040_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Про це йдеться в профільній доповіді, яку представили у київському офісі Світового банку.

  «Українські компанії не мають достатнього управлінського потенціалу, розмірів та масштабів для того, щоб конкурувати на міжнародному ринку, навіть у порівнянні із подібними країнами», – зазначається у повідомленні СБ.

  Згідно доповіді, українським IT-компаніям, серед іншого, потрібно долучатися до глобальних ланцюгів доданої вартості за допомогою залучення прямих іноземних інвестицій, а також посилити зусилля для збереження співробітників, які мають навички роботи із цифровими технологіями.

  Проте українській IT-галузі все ще бракує потужних і динамічних компаній: експортний потік у $3,5 млрд у 2017 році був сформований переважно у понад тисячі аутсорсинговых компаній з персоналом у п’ять чи менше співробітників.

  Згідно з доповіддю, IT-фахівці переважно працюють у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.

  «В Україні областями з найбільш значним потенціалом для застосування інформаційно-комунікаційних технологій є сільське господарство, транспорт (трубопроводи, залізниці), авіація, фінансовий сектор і охорона здоров’я», – зазначається у доповіді.

  За оцінкою дослідників, особлива система оподаткування ФОПів стала одним з головних чинників розвитку IT- галузі в Україні, але через неї компанії відволікалися від створення управлінських здатностей, важливих для масштабування та модернізації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми