IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Wi-Fi чекає велике оновлення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Wi-fi

  Федеральна комісія із зв’язку США виділила діапазон частот 6 ГГц “для неліцензійного використання”, тобто для сигналів Wi-Fi. Це дасть змогу використовувати 6 ГГц для різного роду точок доступу Wi-Fi, як зараз використовують діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц.

  6787_1200px-wifi_logo_svg.png (40.04 Kb)


  Тобто з’явиться більше відкритих радіохвиль, які маршрутизатори можуть використовувати для передачі сигналів, передає The Verge.

  Загалом, це має призвести до швидших та надійніших з’єднань з пристроями наступного покоління.

  Новий діапазон також забезпечить більшу пропускну здатність і набагато менше перешкод для будь-якого пристрою, який може скористатися передачею даних по повітрю.

  “Це найважливіше рішення щодо Wi-Fi за всю його історію за останні 20 років”, – заявив глава відділу маркетингу в Wi-Fi Alliance Кевін Робінсон.

  Пристрої мають почати підтримку Wi-Fi 6 ГГц до кінця 2020 року. Коли новий стандарт з’явиться, його комерційна назва буде “Wi-Fi 6E”.

  Як відомо, протягом 20 років Wi-Fi працював на частотах 400 МГц, і всі доступні канали довелося розділити в цьому обмеженому просторі. Очікується, що канали в діапазоні 6 ГГц матимуть розмір 160 МГц кожен.

  Важливо, що швидкість конкретного користувача буде як і раніше обмежена тим діапазоном, що пропонує інтернет-провайдер, але загалом це величезний потенційний стрибок.

  Після цієї заяви виробник чіпів Broadcom анонсував мобільний чіп Wi-Fi 6E. Компанія Qualcomm також каже, що готова підтримувати Wi-Fi 6 ГГц в бездротових продуктах наступного покоління. Intel запевняє, що у неї будуть готові чіпи до січня 2021 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми