IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

IT-ринок почав оговтуватися після кризи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Глибока стадія кризи на ринку IT припала на квітень 2020 року, а вже у травні-червні ринок почав оговтуватися. І хоча за кількістю вакансій ринок ще не вийшов до докризового рівня, деякі категорії вже навіть обігнали найвищі показники 2019-2020 року.

  7813_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Про це йдеться в дослідженні порталу DOU.

  У червні опубліковано 4245 вакансій. Це на 21% більше, ніж у травні, і на 5% менше, ніж у червні торік. Позитивна динаміка червня до травня є нетиповою: останні три роки у червні публікується менше вакансій, ніж у травні. Тож є підстава стверджувати, що ринок виходить з кризи.

  Першими з кризи вийшли сеньйори — кількість вакансій у червні збільшилася на третину і досягла докризових показників; ремоут-вакансії б’ють усі рекорди — схоже, що ринок адаптується до нових умов; конкуренція серед початківців та нетехнічних спеціалістів усе ще залишається нетипово високою — 90 відгуків на одну вакансію Front-end із досвідом до року.

  Найбільш негативна динаміка у червні , порівняно із минулорічним першим місяцем літа, у категоріях Java (-32%), Sysadmin (-31%), .NET (-24%).

  За підсумками червня впевнено можна сказати, що ринок HR оживає: 93 вакансії проти 47 у травні. Також більш ніж на 40% зросли категорії ERP/CRM, Analyst, Android, Security, Front-end.

  Формат роботи. У червні знову опублікували рекордну кількість вакансій у категорії «Віддалено» — удвічі більше, ніж торік. Це й не дивно, адже роботодавці поновлюють активний найм, а от в офіси повертатися не поспішають. За даними телеграм-опитування редакції DOU, станом на кінець червня 77% респондентів продовжують (або мають можливість) працювати віддалено. І лише 14% працюють з офісу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми