IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

IT-ринок почав оговтуватися після кризи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Глибока стадія кризи на ринку IT припала на квітень 2020 року, а вже у травні-червні ринок почав оговтуватися. І хоча за кількістю вакансій ринок ще не вийшов до докризового рівня, деякі категорії вже навіть обігнали найвищі показники 2019-2020 року.

  7813_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Про це йдеться в дослідженні порталу DOU.

  У червні опубліковано 4245 вакансій. Це на 21% більше, ніж у травні, і на 5% менше, ніж у червні торік. Позитивна динаміка червня до травня є нетиповою: останні три роки у червні публікується менше вакансій, ніж у травні. Тож є підстава стверджувати, що ринок виходить з кризи.

  Першими з кризи вийшли сеньйори — кількість вакансій у червні збільшилася на третину і досягла докризових показників; ремоут-вакансії б’ють усі рекорди — схоже, що ринок адаптується до нових умов; конкуренція серед початківців та нетехнічних спеціалістів усе ще залишається нетипово високою — 90 відгуків на одну вакансію Front-end із досвідом до року.

  Найбільш негативна динаміка у червні , порівняно із минулорічним першим місяцем літа, у категоріях Java (-32%), Sysadmin (-31%), .NET (-24%).

  За підсумками червня впевнено можна сказати, що ринок HR оживає: 93 вакансії проти 47 у травні. Також більш ніж на 40% зросли категорії ERP/CRM, Analyst, Android, Security, Front-end.

  Формат роботи. У червні знову опублікували рекордну кількість вакансій у категорії «Віддалено» — удвічі більше, ніж торік. Це й не дивно, адже роботодавці поновлюють активний найм, а от в офіси повертатися не поспішають. За даними телеграм-опитування редакції DOU, станом на кінець червня 77% респондентів продовжують (або мають можливість) працювати віддалено. І лише 14% працюють з офісу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми