IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Як без досвіду влаштуватись в ІТ-компанію

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота, ІТ

  Працювати в ІT можна без відповідної освіти, бо ця сфера потребує не лише розробників і тестувальників.

  5993_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  У кожній компанії є позиції нетехнічних спеціалістів, розповідає HR Manager британської компанії "Gamingtec" Тетяна Черниш.

  "Якщо у вас освіта юриста, журналіста, філолога, маркетолога, економіста чи бухгалтера, то ви можете подавати заявку на відповідну позицію в IT-компанії. У цьому випадку будь-який попередній досвід роботи буде релевантним та ілюструватиме ваш рівень компетентності", - каже фахівчиня у коментарі "Happy Monday".

  Можна подати заявку на позицію Sales Manager або Support. У першому випадку знадобиться вміння продавати товари, пояснювати клієнту, які вигоди він отримає, придбавши продукт компанії, вести перемовини та домовлятися про взаємовигідну співпрацю.

  Для позиції Support достатньо вільно володіти англійською мовою, говорити й писати зрозуміло та грамотно, бути комунікабельною та мультизадачною людиною, адже доведеться постійно бути на зв'язку з клієнтами та технічними працівниками компанії.

  Ще один напрям діяльності в ІТ, який підійде початківцям — графічний дизайн. Для цієї позиції достатньо вміння працювати в Adobe Photoshop і Adobe Illustrator та знання основ композиції.

  Що стосується технічних позицій, то деякі компанії готові розглядати кандидатів-початківців без досвіду роботи в IT. Найнижчий поріг входження — у Front-end розробників та QA-спеціалістів.

  "Молодим спеціалістам я би порадила пройти навчання на курсах DAN.IT та Projector. Окремої уваги заслуговують курси програмування Mate academy: вони безкоштовні, а після закінчення студента ще й працевлаштовують. Зауважу тільки, що навчання в академії триває кілька місяців і займає повний робочий день", - каже Черниш.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми