IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Чи можна заряджати смартфон до 100 відсотків

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Вважається, що часта зарядка до 100 відсотків негативно позначається на роботі мобільного пристрою. Однак далеко не всі експерти згодні з цією думкою. Фахівці підтверджують, що процес зарядки дійсно призводить до зносу гаджета.


  Чим частіше пристрій заряджався, тим сильніше знижується його працездатність. Відзначається, що смартфони витримують в середньому 500 циклів зарядки.

  Неповна зарядка (наприклад, до 60 відсотків) дійсно знижує навантаження на мобільний пристрій. У цій ситуації кількість циклів можна збільшити майже вдвічі.

  Однак збільшиться і частота зарядок. Якщо для зарядки до 100 відсотків людині потрібно буде підключати свій пристрій до мережі раз в 2-3 дня, то в разі «економії» це доведеться робити вже щодня.

  Експерти відзначають, що 500 циклів повноцінної зарядки рівноцінні трьом рокам життя смартфона. Однак 1000 циклів неповної зарядки через збільшення частоти процесу еквівалентні тим же трьом рокам.

  Тому немає необхідності у відключенні мобільного пристрою від мережі при досягненні показника в 60-80 відсотків.

  Батарею смартфона можна сміливо заряджати до 100 відсотків. Головне стежити за тим, щоб гаджет не був залишений підключеним до мережі на довгий час після того, як зарядка буде завершена.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми