IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Українці ідуть в онлайн-бізнес: названо причини

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес

  4% онлайн-підприємців відкрили магазин під час карантину. 29% вважають, що в Україні легко вести бізнес прозоро.

  8538_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Середньостатистичний онлайн-підприємець - це чоловік 25-44 років, який проживає в одному з міст Київської області. Йому вистачає грошей, але для комфортного життя цього замало — тому понад 5 років тому він вирішив продавати товари чи послуги в інтернеті, йдеться у результатах дослідження OLX.

  У половині випадків онлайн-продавці — засновники бізнесу, що працюють самостійно. У 22% є партнери, у 21% — штат до 10 осіб, а у 6% — від 10 співробітників.

  Серед чоловіків більше тих, хто управляє магазином самостійно, та тих, у кого маленький штат. Жінки-підприємиці частіше працюють з партнерами та з командою, у якій більше 10 співробітників.

  Третина респондентів в онлайн-продажах довше 5 років. 15% — менше ніж рік, причому 4% з них відкрили магазин саме під час карантину. Трійка сфер, в яких найчастіше ведуть свою справу на OLX:

  - Бізнес і послуги - 25%,

  - Нерухомість - 24%,

  - Дім і сад - 19%.

  Основною причиною найчастіше називають бажання заробляти більше грошей - 37%. На другому місці — можливість працювати з будь-якої точки. Водночас для жінок гнучкість важливіша. 11% підприємиць відзначили, що їхній основний мотив — це життєві обставини, що не дозволяють знайти роботу на повний робочий день. Серед чоловіків схожа ситуація лише у 5%.

  Заробіток додаткових коштів актуальніший для чоловіків. Ще одна важлива причина продавати онлайн для них — можливість поєднувати постійну роботу та бізнес в інтернеті.

  Третина підприємців вважають, що розвивати онлайн-бізнес в Україні під час карантину легко, а 44% важко відповісти на запитання.

  Більша частина впевнена, що для розвитку справи не обмежитись однією лише присутністю в інтернеті. На противагу їм, 17% вірять, що можна бути успішним і без відкриття фізичного магазину.

  Головними труднощами називають високу конкуренцію 61%. Також скаржаться на те, що важко знаходити й утримувати клієнтів - 31%. Трохи менше третини респондентів вважають, що в Україні легко вести малий і середній бізнес прозоро, майже 44% з ними не згодні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми