IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Українці ідуть в онлайн-бізнес: названо причини

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес

    4% онлайн-підприємців відкрили магазин під час карантину. 29% вважають, що в Україні легко вести бізнес прозоро.

    8538_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Середньостатистичний онлайн-підприємець - це чоловік 25-44 років, який проживає в одному з міст Київської області. Йому вистачає грошей, але для комфортного життя цього замало — тому понад 5 років тому він вирішив продавати товари чи послуги в інтернеті, йдеться у результатах дослідження OLX.

    У половині випадків онлайн-продавці — засновники бізнесу, що працюють самостійно. У 22% є партнери, у 21% — штат до 10 осіб, а у 6% — від 10 співробітників.

    Серед чоловіків більше тих, хто управляє магазином самостійно, та тих, у кого маленький штат. Жінки-підприємиці частіше працюють з партнерами та з командою, у якій більше 10 співробітників.

    Третина респондентів в онлайн-продажах довше 5 років. 15% — менше ніж рік, причому 4% з них відкрили магазин саме під час карантину. Трійка сфер, в яких найчастіше ведуть свою справу на OLX:

    - Бізнес і послуги - 25%,

    - Нерухомість - 24%,

    - Дім і сад - 19%.

    Основною причиною найчастіше називають бажання заробляти більше грошей - 37%. На другому місці — можливість працювати з будь-якої точки. Водночас для жінок гнучкість важливіша. 11% підприємиць відзначили, що їхній основний мотив — це життєві обставини, що не дозволяють знайти роботу на повний робочий день. Серед чоловіків схожа ситуація лише у 5%.

    Заробіток додаткових коштів актуальніший для чоловіків. Ще одна важлива причина продавати онлайн для них — можливість поєднувати постійну роботу та бізнес в інтернеті.

    Третина підприємців вважають, що розвивати онлайн-бізнес в Україні під час карантину легко, а 44% важко відповісти на запитання.

    Більша частина впевнена, що для розвитку справи не обмежитись однією лише присутністю в інтернеті. На противагу їм, 17% вірять, що можна бути успішним і без відкриття фізичного магазину.

    Головними труднощами називають високу конкуренцію 61%. Також скаржаться на те, що важко знаходити й утримувати клієнтів - 31%. Трохи менше третини респондентів вважають, що в Україні легко вести малий і середній бізнес прозоро, майже 44% з ними не згодні.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми