IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Попит на ІТ б'є всі рекорди

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  У 2020 році кількість заявок на IT-спеціальності досягла рекордних 138 тисяч, що на 20% більше, ніж 2 роки тому.

  6545_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Такі дані надали в компанії GlobalLogic.

  У середньому попит на IT-напрямки в університетах зростає майже на 10% щорічно. Минулого року IT-абітурієнти склали 15% з усіх, хто подавав документи в університети.

  Лідером за кількістю заявок став Київський політехнічний інститут (НТУУ КПІ ім. І. Сікорського): майже 20 тисяч. Ще 6 українських університетів отримали від 4500 IT-заявок кожен – КНУ ім. Т. Шевченка, НАУ, ХНУРЕ, НТУ “Харківський політехнічний інститут”, ЛНУ ім. І. Франка та НУ “Львівська політехніка”.

  При цьому близько 80% IT-студентів не вистачає практики, згідно з дослідженням GlobalLogic у Львові. Ця тенденція актуальна для всієї України.

  “Враховуючи, що IT ринок зростає на 20-30% на рік, спільні ініціативи сфери освіти та IT індустрії необхідні, щоб відповідати запиту галузі на кадри. Україна – країна IT-талантів, і наше завдання їх розвивати. Сьогодні освіта та IT-ринок не можуть існувати окремо. Адже тільки спільні освітні ініціативи дадуть студентам більше роботи в реальних проєктах, а ринку — кваліфікованих інженерів”, — розповів Артур Селецький, заступник міністра освіти і науки України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми