IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

З київських безробітних робитимуть ІТ-фахівців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ, робота

  Кабінет міністрів погодив реалізацію експерименту з професійного навчання безробітних Києва за потребами роботодавців в ІТ-сфері.

  0396_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це написав у своєму Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко

  «Кабмін погодив реалізацію в місті Києві експерименту з професійного навчання безробітних для потреб роботодавців сфери ІТ», — написав Олексій Гончаренко.

  Як зазначається в пояснювальній записці до проєкту постанови, у зв’язку карантинними обмеженнями зросла кількість безробітних, зокрема за рахунок повернення в Україну великої кількості громадян України, що працювали за кордоном, притому що українські ІТ-компанії відчувають брак спеціалістів із потрібними навичками.

  Хто буде учасниками експерименту:

  роботодавці сфери інформаційних технологій;
  суб’єкти освітньої діяльності, що надають послуги в системі неформальної освіти;
  зареєстровані безробітні, які мають право на отримання соціальних послуг з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.
  Фінансування проєкту:

  фінансування навчання буде здійснюватись за рахунок коштів Фонду соцстраху.
  Як стати кандидатом на участь в експерименті:

  бути зареєстрованим у Київському центрі зайнятості;
  пройти комп’ютерне тестування;
  далі комісія повинна вивчити документи кандидата: мотиваційний лист, довідку про проходження псих- та наркооглядів і результати тестів.
  Після проходження навчання роботодавець повинен впродовж 30 днів працевлаштувати учасника експерименту на строк не менше року і платити йому щонайменше дві мінімальні заробітні плати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми