IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Перелік актуальних діджитальних професій

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  У 2021 році 99% нашого життя - це соціальні мережі. Сайти, блоги, арти, тексти, вебдизайн - величезний простір для самовираження та професійного розвитку. Work.ua. зробив підбірку з 6 найактуальніших діджитал-вакансій.

  0434_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Копірайтер

  Пише для наповнення та просування сайтів, email-розсилок, лендингів, соціальних мереж і корпоративних блогів. Копірайтер має ідеально володіти мовами та знати всі правила сучасного правопису. Ваші тексти мають добре індексуватися у пошукових системах, бути без води та "чіпляти" клієнта. Заробляє у середньому 12 500 грн.

  SMM-менеджер

  Веде профілі в Instagram, Facebook, TikTok чи Telegram-канал. Планує, що підписники будуть читати, складає контент-стратегію просування сторінок, співпрацює з блогерами та інфлюенсерами, влаштовує інтерактиви. Треба вміти писати пости, створювати ілюстрації та креативи, добре знати особливості кожної соцмережі, налаштовувати параметри таргетованої реклами, постійно вивчати свою цільову аудиторію. Середня зарплата - 13 500 грн.

  Спеціаліст з контекстної реклами

  Головне завдання такого спеціаліста — продумування та написання рекламних оголошень, відстеження трафіку. Він також створює медіаконтент для залучення потенційних клієнтів на вебресурс. Спеціалісту з контекстної реклами треба вміти працювати з різними сервісами та інтернет-інструментами від пошукових систем — Google AdWords, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Key Planner. По-третє, мати уявлення про те, як працює ремаркетинг. Рівень зарплати - в середньому 17 500 грн.

  SEO-спеціаліст

  Працює над тим, щоб сайт клієнта чи компанії був у топі видачі в пошукових системах та добре ранжувався. SEO-спеціаліст повинен відстежувати дії конкурентів, вміти визначати бюджет для вдалого просування та розумітися на підборі ключових слів і налаштуванні семантичного ядра. Професіоналу доведеться вивчати і програмування, і маркетинг, і навіть опанувати базові навички копірайтингу. Він має чітко ставити ТЗ команді, робити сайт зручним та інтуїтивно зрозумілим, володіти Google Analytics, а в ідеалі ще й вміти користуватися спеціальними програмами, наприклад, Netpeak Spider, Ahrefs. Зарплата - 15 000 грн в середньому.

  Digital-маркетолог

  Такий спеціаліст повністю розробляє і впроваджує медійні кампанії, складає та надалі ретельно аналізує портрет покупця, а ще відповідає за комунікацію між компанією і клієнтом. Знадобляться навички роботи з HTML, CSS, Photoshop, досвід копірайтингу. Заробляє у середньому 17 500 гривень.

  PR-фахівець

  Фахівець цього напрямку має складати план активностей та інфоприводів для просування бренду, бути на зв'язку зі ЗМІ, формувати рекламний бюджет, писати пресрелізи та проводити пресконференції. PR-фахівець повинен добре володіти інструментами PR, визначати цільову аудиторію, розбиратися в типах і структурі медіа, знати основи економіки, менеджменту та навіть юриспруденції. У середньому, зарплата такого фахівця - 17 500 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми