IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Чому необхідно на ніч вимикати інтернет на смартфоні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: смартфон, інтернет

  Враховуючи те, що останнім часом все більше українців стали активними користувачами соціальних мереж, месенджерів, та й інтернету в цілому, логічно, що на більшості смартфонів ввімкнений мобільний інтернет або Wi-Fi. Зараз же буде названо причини, чому рекомендується на ніч вимикати інтернет на смартфоні. Причини можуть бути цілком очевидними, але мало хто на них звертає увагу.

  1753_0f9660b92b27b35911f289dad28a2839.jpg (36.96 Kb)


  Заощадження енергії акумулятора

  Якщо ви власник смартфона не перший рік, то могли звернути увагу на те, що під час використання інтернету, заряд акумулятора стрімко падає. Причина тут не так в тому, що ви серфите інтернет, як в самому використанні інтернету. Та сама ситуація відбувається (хоч і повільніше) і коли на вашому смартфоні ввімкнений інтернет, але ви ним не користуєтеся. Найбільше це стосується активного 4G, оскільки він ненаситно споживає заряд акумулятора.

  Трафік

  Ця причина схожа до попередньої. Можливо, у вас траплялася ситуація, коли ви користувалися мобільним інтернетом досить мало, а тарифні ГБ все рівно закінчилися. Причиною тут є оновлення додатків і тому подібне. Навіть коли ви не користуєтеся месенджерами, соцмережами або іншими додатками, вони все рівно працюють в фоновому режимі і споживають ваші МБ або ГБ для оновлень, передачі даних на сервера і тому подібне. Вимикаючи інтернет (мобільний) на смартфоні, ви істотно заощаджуєте свої тарифні ГБ і дозволяєте оновлення тільки через Wi-Fi.

  Безпека вашого смартфона

  Напевно, це найважливіша причина, оскільки при ввімкненому смартфоні зловмисники, за допомогою шкідливого програмного забезпечення можуть отримувати доступ до вашого смартфона, заражати смартфон вірусами та викрадати ваші персональні дані. Хакерам найкраще здійснювати це все тоді, коли ви не використовуєте свій смартфон, але інтернет на ньому ввімкнений.

  Як бачите, всі ці правила цілком очевидні та відомі всім, але дотримуватися їх ніхто не планує, а це може негативно відобразитися на вашій безпеці та безпеці вашого смартфона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми